Wolnoopadająca deska sedesowa doskonałym udogodnieniem

Wolnoopadająca deska sedesowa doskonałym udogodnieniem

Wolnoopadająca deska sedesowa, pasuje do większości modeli ceramiki sanitarnej obecnej na polskim rynku. Uniwersalność zastosowania to tylko jedna z jej zalet, uwagę warto też zwrócić na łatwość demontażu i system wolnego opadania. Czytaj dalej

 

Łazienka to jedno z intensywniej użytkowanych pomieszczeń w domu, a więc też wymagających częstego sprzątania. Niewiele osób czyszczenie kabiny prysznicowej czy ceramiki sanitarnej traktuje jako zajęcie relaksujące - dla większości z nas jest to po prostu obowiązek. Są jednak produkty, dzięki którym czyszczenie łazienki może odbywać się znacznie rzadziej lub jest po prostu  łatwiejsze. Jednym z takich produktów jest wolnoopadająca deska sedesowa marki Tiger – nowy produkt w ofercie firmy Coram Poland. W kwestii zachowania higieny jest to po prostu produkt na medal – doceni to każdy, kto choć raz próbował odkręcić wolnoopadającą deskę sedesową do wymycia, kto mocował się ze skomplikowanymi zawiasami, i komu zdarzyło się zgubić specjalny klucz imbusowy dołączany w komplecie przez producenta. Deska Aiden nie wymaga ani siły, ani specjalnych narzędzi do demontażu w celu umycia. Specjalne przyciski umożliwiają łatwe i szybkie jej wyczepienie.

 

Czytaj również: Pielęgnacja powierzchni ceramiki sanitarnej

 


 

Deska Aiden wykonana została z duroplastu – sztucznego materiału o wysokiej odporności na zarysowanie. Funkcja wolnego opadania jest przydatna zwłaszcza w łazience z której korzystają małe dzieci. Najmłodsi często boją się, że podczas czynności fizjologicznych deska na nich spadnie,  nierzadko też zdarza się, że ten właśnie element służy im do zabawy, w której dość łatwo o nieszczęście w postaci przytrzaśniętych palców. System wolnego opadania skutecznie minimalizuje oba te ryzyka.

 

Czytaj również: Waniliowa łazienka

 

Jednak koronnym atutem deski sedesowej Aiden zdaje się być uniwersalność, ponieważ deska pasuje do większości modeli ceramiki sanitarnej oferowanej na polskim rynku. Jej zaletą jest też klasyczny, nienarzucający się kształt. Deska oferowana jest w dwóch kolorach: białym oraz czarnym.

 


 

Producent – holenderska firma Tiger – udziela na deskę Aiden 2-letniej gwarancji. Deskę można kupić w salonie ekspozycyjnym firmy Coram Poland przy ul. Bełdan 4 w Warszawie oraz w wybranych marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Źródło: Synergia PR / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17358 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 321

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >