Czy baterie z podświetlanym strumieniem wody to praktyczne rozwiązanie?

Czy baterie z podświetlanym strumieniem wody to praktyczne rozwiązanie?

Sztuka współczesnego designu przyzwyczaiła nas do oryginalnych rozwiązań. To one nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter. Wiedzą o tym również producenci armatury łazienkowej i stawiają akcent na… światło.

W nowoczesnych wnętrzach światło bywa główną dekoracją. Nikogo nie dziwi już iluminacja mebli, podłogi czy nawet sprzętów elektronicznych. To już nie tyle kwestia bezpieczeństwa i wygody, ale przede wszystkim estetyki. Absolutną nowością na polskim rynku są baterie z podświetlanym strumieniem wody. O połączenie piękna z pożytecznym zadbali projektanci z firmy Eurorama, Art. Design.

 

 

Bateria umywalkowa Watersquare Light przykuwa uwagę perfekcyjną stylistyką idealnie wpisującą się w modny geometryczny nurt w designie. Jej uruchomienie powoduje odpowiednie podświetlenie strumienia wody – ciepła to czerwony, fioletowy - chłodna, niebieski - zimna. To nie tylko bardzo oryginalne rozwiązanie, ale i funkcjonalne, choćby w przypadku małych dzieci, dla których kontakt z gorącą wodą może być szczególnie niebezpieczny. Bateria Watersquare Light przynosi także korzyści ekonomiczne. Dzięki temu, że „widzimy” temperaturę wody, możemy ją świadomie oszczędzać. Na ciepłą wodę czekamy tylko tyle, ile to konieczne - ani chwili dłużej.

 

Źródło: pointb / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 126

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >