Czym zamienić nasze stare żarówki?

Czym zamienić nasze stare żarówki?

Żarówki HALOGEN ECO firmy OSRAM są naturalnym i najprostszym zamiennikiem tradycyjnych źródeł światła. Mają tradycyjny wygląd i zapewniają doskonałej jakości światło. Dzięki dłuższej trwałości, mniejszemu zużyciu energii oraz minimalnej emisji CO2 są też przyjazne dla środowiska.

 

Dlaczego halogeny?

 

Najważniejszą zaletą halogenów jest ich bardzo dobra jakość. Emitowane światło zbliżone jest do naturalnego i podobnie jak w tradycyjnej żarówce ma barwę ciepłobiałą. Dzięki zastosowaniu szkła kwarcowego i filtrów UV światło wytwarzane przez halogeny ECO jest zdrowe dla oczu.

 

Czytaj również: Energooszczędne diody LED ozdobą wnętrza

 

Naturalny zamiennik

 


Decydując się na zamontowanie nowoczesnego źródła światła poszukujemy przede wszystkim zamienników wychodzących już z użycia tradycyjnych żarówek. Najważniejszym kryterium wyboru jest wówczas dopasowanie do opraw, które mamy w domu i których często używamy od lat. HALOGEN ECO firmy OSRAM dostępne są w wielu estetycznych kształtach zbliżonych wyglądam do klasycznych żarówek. Dzięki standardowym trzonkom mogą być stosowane niemal we wszystkich oprawach dostępnych na rynku. Asortyment obejmuje żarówki halogenowe, które zasilane są bezpośrednio z sieci (napięcie 230V) oraz takie, które są zasilane napięciem obniżonym (zasilane przez transformatory).

 

Żarówki halogenowe OSRAM mają również możliwość pełnego ściemniania we współpracy ze specjalnymi ściemniaczami.

 

Ekonomia

 

Podczas wymiany domowych źródeł światła ważnym kryterium wyboru są względy ekonomiczne. Lampy HALOGEN ECO są najtańszym zamiennikiem wycofywanych tradycyjnych żarówek. Dzięki nim zmiana oświetlenia w domu na nowoczesne źródła światła jest łatwa jak nigdy dotąd.

 

Czytaj również: Futurystyczne lampy halogenowo-ledowe do Twojego domu

 

Domowy budżet pod ochroną

 

Lampy HALOGEN ECO to nie tylko doskonała jakość światła, niska cena i estetyczny wygląd. Dla domowego budżetu najistotniejszym czynnikiem motywującym do wymiany źródeł światła będzie z pewnością oszczędność energii elektrycznej sięgająca nawet 30 %. Dodatkowo żarówki HALOGEN ECO OSRAM cechują się ponad dwukrotnie dłuższą trwałością w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła.

 

Ekologia na co dzień

 

Ekologia to nasz obowiązek. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za działania na rzecz ochrony środowiska. Największym wyzwaniem jest obecnie zmniejszenie emisji CO2.. Pomoże to zahamować zachodzące zmiany klimatyczne oraz ochroni przyrodę dla przyszłych pokoleń.

 

 

Czytaj również: Nowoczesne abażury w klasycznym stylu

 

Dzięki mniejszemu zużyciu energii elektrycznej i wydłużonej trwałość żarówek HALOGEN ECO OSRAM, w sposób wymierny przyczyniamy się do zmniejszenia ilości emitowanych gazów i zanieczyszczeń do atmosfery.

Źródło: Multi PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18199 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 128

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >