Ekologiczne fototapety w mieszkaniu

Ekologiczne fototapety w mieszkaniu

Ekologia to obecnie jeden z fundamentów współczesnego designu, a także inspiracja dla projektantów i specjalistów w dziedzinie dekoracji wnętrz. PIXERS oferuje nowość na polskim rynku– greenPIX - ekologiczny materiał, na którym drukowane są fototapety w technologii HP Latex. Czytaj dalej

Materiał greenPIX pozwala na uzyskanie szczególnie soczystych kolorów wydruku, dzięki czemu wnętrze staje się ciepłe i estetyczne. Duże znaczenie dla ekologicznego charakteru materiału ma brak domieszki PCV oraz fakt, że do ich przyklejenia wystarczy woda, która aktywuje fabrycznie nałożony, specjalny klej.  Fototapety wydrukowane na tym materiale są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, w związku z czym można je wykorzystać w wiosennym wystroju kuchni czy pomieszczeniach przeznaczonych dla dzieci.

 

 

Wzory na ścianie: Jak stworzyć wzory na ścianie - ciekawe aranżacje pokoju

 

Fototapety mogą być prawdziwą wiosenną alternatywą dla tradycyjnych dekoracji ściennych. Olbrzymi wybór zdjęć dostępnych w sklepie internetowym PIXERS.pl, stwarza możliwość zastosowania ich w rozmaitych pomieszczeniach - zarówno w domu jak i we wnętrzach użytkowych takich jak restauracje, hotele, biura czy chociażby sale gimnastyczne.

 

 

Jak zrobić tapetę ze zdjęcia? Fototapeta ciekawą formą aranżacji wnętrz.

 

Nie zapomniano także o kłopotliwym charakterze aplikowania większości tradycyjnych fototapet. W sklepie dostępne są bryty po 60cm, co znacznie ułatwia nałożenie fototapety na ścianę – możemy więc zabrać się za montaż w pojedynkę. Ponadto, gdy wraz z upływem wiosny zdecydujemy się na zmianę aranżacji, właściwości nowego materiału GreenPIX, umożliwią bezpieczny demontaż fototapety, nawet w ciągu 6 miesięcy od jej położenia bez uszkodzenia ściany.

 

 

Czy tapety są nadal modne w dekoracji wnętrz? Tapety w angielskim stylu.

 

 Dane techniczne:

- fabrycznie pokryta klejem, który aktywuje się po zanurzeniu w wodzie

- w 100% bezpieczna dla zdrowia (brak domieszki PCV)

- drukowana w technologii Hewlett Packard Latex Printing

- posiada atesty niepalności

- gwarancja bezpiecznego demontażu w przeciągu 6 miesięcy od położenia

- dostępne w brytach po 60 cm

 

Źródło: pointb / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 260

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >