Eleganckie oraz funkcjonalne oświetlenie ogrodowe

Eleganckie oraz funkcjonalne oświetlenie ogrodowe

Wielu właścicieli domów i ogrodów zastanawia się, jak w łatwy sposób podświetlić taras, miejsce do grillowania, oczko wodne czy inny uroczy zakątek wraz ze ścieżką do niego. Czytaj dalej

 

Jesienią, gdy dni stają się coraz krótsze, wcale nie trzeba rezygnować ze spędzania wieczorów w ogrodzie. Dzięki nowej linii produktów LED OSRAM, przeznaczonych do oświetlenia zewnętrznego, otoczenie Twojego domu nadal pozostanie pełne uroku.

 

Czytaj również: Znaczenie lamp i kinkietów w Twoim ogrodzie

 

Wiele zastosowań

 

Już tej jesieni właściciele domów jednorodzinnych, zwłaszcza ci lubiący nowoczesne urządzenia i rozwiązania będą mogli wygodnie i w atrakcyjny sposób oświetlić swój dom i ogród. Lampy NOXLITE przystosowane są do łatwego montowania i oświetlania budynków, tarasów oraz ścieżek.

 

 

Przyjemne światło

 

LED daje światło o przyjemnej i jasnej barwie oraz stanowi jego bardzo nowoczesne i energooszczędne źródło. Dodatkowo produkty NOXLITE, dzięki swojej wytrzymałości, skuteczności oraz wysokiej jakości wykonania doskonale sprawdzają się w zastosowaniach zewnętrznych.

 

Czytaj również: LEDowy system oświetlenia ogrodowego

 

Linia NOXLITE

 

Produkty OSRAM charakteryzują się wieloma pożytecznymi funkcjami, sprawdzającymi się w codziennym zastosowaniu. Posiadają możliwość regulacji kierunku padania światła (można je dowolnie ustawiać prawo/lewo oraz góra/dół) oraz regulację kąta pola świecenia. Wiele z nich wyposażonych jest w czujnik ruchu oraz sensor Dzień/Noc. Dzięki temu automatycznie włączają się tylko po zapadnięciu zmroku. W zależności od potrzeb ustawiać można także czas ich działania w zakresie od 5 sekund do 10 minut.

 

 

Urok i funkcjonalność

 

NOXLITE LED SPOT (6W i 8W, w wersji z sensorem i bez) oraz NOXLITE LED SPOT 2x8W (również mogący być wyposażony w czujnik) doskonale sprawdzają się na przykład podczas wieczornego grillowania oraz stwarzają przyjemną atmosferę dla udanego garden-party.

 

Czytaj również: Jak zadbać, o to by oświetlenie w ogrodzie było nie tylko estetyczne, ale również ekologiczne i energooszczędne?

 

Elegancki wybór

 


Dekoracyjne i inteligentne naścienne oprawy NOXLITE LED WALL Single Sensor, NOXLITE LED WALL Double Sensor, NOXLITE LED WALL Round Sensor oraz NOXLITE LED WALL Round dostępne są z chłodnobiałą oraz ciepłobiałą barwą światła. Są wyjątkowo solidnie wykonane, a także odporne na wodę i wilgoć. Dzięki temu dedykowane są zwłaszcza do iluminacji wybranych części ogrodu, ścieżek i ścian zewnętrznych (także chropowatych oraz porośniętych bluszczem).

Źródło: Multi PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18306 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 99

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >