Kolekcja Secret farb Beckers

Kolekcja Secret farb Beckers

Jest w naszym domu takie miejsce, w którym spełniają się marzenia. Sypialnia to przestrzeń, w której rzeczywistość splata się z kolorowym światem fantazji. To tutaj oddajemy się w słodkie ramiona Morfeusza i nabieramy sił, aby każdego dnia stawić czoła nowym wyzwaniom.

O tym, jak ważny jest wypoczynek wie każdy z nas. Po ciężkim dniu wypełnionym obowiązkami nasz organizm potrzebuje zdrowego, niczym nie zakłóconego snu. Otoczenie niewątpliwie wpływa na jakość naszego odpoczynku, dlatego tak istotny jest wystrój sypialni. Na stworzenie przyjaznego wnętrza składa się wiele elementów, a jednym z nich jest odpowiedni kolor. Przyodziejmy nasze sypialne wnętrza we właściwe barwy, cieszące nie tylko oczy ale i zmysły.

Kolory pastelowe
Jeśli pragniemy aby nasza sypialnia zapewniała nam dobre samopoczucie i relaks powinniśmy zdecydować się na barwy w pastelowych odcieniach. Sprawdzą się tu kolory zarówno ciepłe jak i chłodne: żółcienie, pomarańcze, beże, fiolety, błękity i róże.

Kolory intensywne
Jeżeli z kolei nie jesteśmy zwolennikami odcieni pastelowych i skłaniamy się ku barwom nasyconym, wybierzmy zgaszone czerwienie, granaty, czekoladowe brązy,
i oberżyny. Szczególnie interesująco wygląda ściana tworząca ekran dla łóżka pomalowana kolorem intensywnym, kiedy reszta tworzy neutralne tło dla przedmiotów. Zarówno w przypadku sypialni pastelowej jak i tej pomalowanej na intensywne kolory idealnym uzupełnieniem wystroju będą modne dodatki. Mogą to być wszelkiego rodzaju obrazki, zasłony, narzuty, koce, kolorowe poduchy i abażury lamp.

Sypialnia w odcieniach Secret
"Secret" to najnowsza kolekcja kolorystyczna marki Beckers na sezon jesienno-zimowy. Składa się z dwunastu kolorów, łącząc w sobie zarówno barwy ciepłe, chłodne, pastelowe i intensywne. Kolory "Secret" zostały pogrupowane w cztery zestawy, które zaspokoją estetyczne potrzeby zarówno tradycjonalistów jak i poszukujących oryginalnych rozwiązań. 

Zestaw Retro to grupa składająca się ze zgaszonego różu, oberżyny oraz szarości o błękitnej nucie. Ta kombinacja pozwala osiągnąć efekt przytulnego wystroju, idealnego dla entuzjastów relaksacyjnych wnętrz.

Do zwolenników kontrastów, nadających wnętrzom ożywczy charakter, przemówi
z pewnością  zestaw Hoope , w którym przeplatają się ze sobą czerwień, groszkowa zieleń i nasycony granat. Kolory te dostarczają bodźców wzrokowych, świetnie więc sprawdzają się w sypialni dzieci i nastolatków.

Hot to zestawienie trzech świeżych barw. Królują tu zieleń liści, piaskowy beż oraz żywy odcień różu. Sypialnia urządzona tymi kolorami będzie przestronna i wesoła. Nastój tu panujący odgoni jesienne smutki.

Jeśli mamy ochotę poczuć się jak w niebie, sięgnijmy po zestaw  . Mamy tu zarówno spokojny błękit, kolor śliwkowy i ciepły brąz. To harmonijne zestawienie relaksuje ciało i umysł. Posiada w sobie energię nieba, ziemi i powietrza.

Secret naszych wnętrz

Kolekcja "Secret" wyzwala pozytywną energię, nastraja relaksacyjnie, koi nerwy. Długie, szare wieczory ożywi dwanaście magicznych barw kolekcji Secret: Leaf, Beach, Hot, Forsest, Berry, Heaven, Night, Hope, Wild, Retro, Frost, Ash. 

Secret to magia zaklęta w kolorze. Zabawcie się tej jesieni w czarowanie własnych wnętrz!

Źródło: budnet.pl
Autor: Pegasus PR/budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19239 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 90

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >