Meblościanka w sam raz do małego mieszkania z dużymi potrzebami.

Meblościanka w sam raz do małego mieszkania z dużymi potrzebami.

Wbudowane w meblościankę łóżko pozwala zmieniać przestrzeń pokoju w zależności od pory dnia lub potrzeby. Pokój może służyć jako sypialnia lub po złożeniu łóżka jako miejsce do pracy i zabawy.

 

Kolekcja Albena, dostępna w salonach Agata Meble, została przygotowana z myślą o pokojach młodzieżowych z małym metrażem. Wbudowane w meblościankę łóżko pozwala zmieniać przestrzeń pokoju w zależności od pory dnia lub potrzeby. Pokój może służyć jako sypialnia lub po złożeniu łóżka jako miejsce do pracy i zabawy. Dodatkowo wizualnie przestrzeń powiększa jasna kolorystyka mebli.

 

 

Czytaj również: Wygodny fotel receptą na "ucieczkę" od codziennego zgiełku

 

W kolekcji dostępne są dwa rodzaje półkotapczanów – rozkładane pionowo lub poziomo, a także łóżka w trzech wymiarach (90x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm). Komplet Albena składa się z 19 elementów, które można dowolnie ze sobą łączyć. Fronty mebli są w bieli na wysoki połysk oraz w odcieniu sosny.

 

 

Czytaj również: Podest pod materac zamiast łóżka

 

Zestaw Albena dostępny jest we wszystkich salonach Agata Meble. W skład kompletu wchodzą: biurko, komoda 3D3S, komoda 4S, kontenerem, 3 rodzaje nadstawek na poziom, 3 rodzaje półkotapczanów pion, 3 rodzaje półkotapczanów poziom, półszafa z półkami, regał, stolik, szafa, szafka RTV, szafka wisząca, witryna.

Źródło: compress / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18199 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 68

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >