Ogrodzenie domu: jakie ogrodzenie wybrać

Ogrodzenie domu: jakie ogrodzenie wybrać

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a wraz z nią sezon ogrodniczy. To czas wzmożonej pracy dla wszystkich właścicieli terenów zielonych. Już niedługo hobbyści zaczną swoją coroczną ogrodniczą krzątaninę. Wielu z nich przez całą zimę snuło odważne plany związane z pracami w ogrodzie. Odwieczne pytanie: „co jeszcze mogę poprawić” na pewno i w tym roku gnębi wszystkich ambitnych właścicieli działek , czy przydomowych ogródków. Jednak zanim zajmiemy się sadzeniem, pieleniem czy koszeniem, zastanówmy się, czy nasz ogród jest dobrze strzeżony.

Ogrodzenia służące zieleni
Właściwa ochrona naszych terenów jest problemem towarzyszącym ludzkości od zawsze.  Mury, palisady, czy wały ziemne to tylko niektóre przykłady kreatywności, która powodowana była chęcią strzeżenia własności. Również i dziś staramy się, jak najlepiej chronić, to co dla nas najcenniejsze. 

Na szczęście wraz z biegiem czasu ewoluowały nie tylko nasze samochody, telefony, czy buty, ale także nasze domy i ogrodzenia. Dzięki temu dzisiaj łatwo (bez potrzeby budowania kamiennych murów) możemy zabezpieczać przydomowe ogrody. Dla tych, którzy chcą szybko, tanio i przede wszystkim pięknie ogrodzić teren zielony, BETAFENCE – uznany lider systemów ogrodzeniowych – przygotował sprawdzone rozwiązanie: system siatek zgrzewnych Pantanet i Luxanet. 

Siatki zgrzewane w ciągu ostatnich paru lat stały się popularnym systemem ogrodzeniowym terenów zielonych. Ogrodnicy cenią ich niezwykłą łatwość montażu i trwałość. Sprzedażowym hitem stały się jednak z innego powodu – są wręcz stworzone do grodzenia zieleni. Specjaliści podkreślają, że zgrzewane siatki – w odróżnieniu od litych murów – umożliwiają całkowicie swobodną cyrkulację powietrza na terenie ogrodu oraz nie blokują światła słonecznego.  Poza tym możemy podziwiać piękno roślinności niczym nie zakłócone – jesteśmy bliżej natury.

 

 

Pantanet, Luxanet – strażnicy twojego ogrodu
Jeżeli więc chcemy zamontować na naszej posesji ogrodzenie, które nie ma zasłonić, ale upiększyć ogród, sięgnijmy po rozwiązania proponowane przez specjalistów BETAFENCE. Dla grodzenia prywatnych parków i ogrodów stworzono rodzinę siatek Pantanet. Jest to kompletny system składający się ze zgrzewanej siatki w rolkach pokrytej PVC i specjalnych słupów. 

Wykonane w najnowocześniejszej technologii (druty siatki są ocynkowane, zgrzewane i powleczone PVC), ogrodzenie można zamontować szybko i co ważne – samodzielnie. Umożliwiają to słupy Bekaclip z listwą montażową gwarantującą optymalne napięcie siatki przy użyciu minimalnej liczby akcesoriów. Dzięki temu nie musimy wynajmować drogiej ekipy montującej ogrodzenia. Po właściwym zabezpieczeniu  naszej posesji, pora pomyśleć o dodatkach dekoracyjnych, które pomogą chronić to co w naturze najpiękniejsze.


Piękno prostoty
Aby podkreślić wyjątkowe miejsce w przydomowym ogródku warto sięgnąć po trwałe ale dające efekt delikatności siatki zgrzewane Luxanet. Posłużą one jako idealne dopełnienie rabatek i grządek, co doceniają znawcy ogrodów. Wynika to z unikalnego desingnu ogrodzenia Luxanet doskonale komponującego się z otoczeniem i równocześnie stanowiącego jego dekorację. Zawdzięcza to swojej konstrukcji. Łukowate oczka siatki lekkością i elegancją nie zaburzą najwykwintniejszego ogrodu, a cieniutkie druty Luxanet nie przesłonią nawet najdrobniejszego elementu rabaty.

 

Ogrodzenie na lata
Okazuje się, że lekkie i łatwe w montażu konstrukcje ogrodzeniowe BETAFENCE nie tylko swoją urodą wygrywają z masywnymi płotami. Niezastąpione w ogrodzie siatki BETAFENCE przeszły liczne testy, które udowodniły, że są trwałym i godnym zaufania rozwiązaniem. Wykonywane w najnowocześniejszej technologii powlekania i ocynkowania ogrodzenia są odporne na zmienny polski klimat, co sprawia, że nawet po długiej i mroźnej zimie będziesz cieszyć się głębokim kolorem i elegancja ogrodzenia.

 

 

Źródło: budnet.pl
Autor: RedPen PR/ budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18322 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 82

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >