Panele podłogowe z kolekcji City - podłoga o strukturze drewna

Panele podłogowe z kolekcji City - podłoga o strukturze drewna

Dom za miastem staje się dla osób pracujących w centrum ostoją i ucieczką od tłoku i hałasu. Aranżując go, zadbajmy, aby wprowadzić do niego powiew świeżości i przyrody. Panele Hikora Philadelphia z kolekcji City o strukturze drewna zbliżą nas do natury nawet na przedmieściach dużego miasta. Czytaj dalej

Filadelfia była pierwszą stolicą Stanów Zjednoczonych Ameryki. To jedna z największych metropolii w USA, jednak wyróżnia się spośród reszty szczególnym krajobrazem. Filadelfia to nie tylko wieżowce i korki, ale też urocze, pełne zieleni dzielnice, w których panuje sielski klimat. To tu, na przedmieściach, w małych domkach, na osiedlach, gdzie wszyscy znają swoich sąsiadów, mieszkańcy Filadelfii odpoczywają po ciężkim dniu spędzonym w centrum. Jedzą wspólnie kolacje i bawią się z dziećmi na podłodze w salonie. Panele Hikora Philadelphia to ukłon w stronę amerykańskiego kultu domu odbieranego jako miejsca relaksu i odprężenia.

Natura w domu
Panele laminowane Hikora Philadelphia z kolekcji City marki Classen charakteryzują się wzorem o wyraźnie zarysowanej strukturze drewna. Dzięki temu wyglądają niezwykle naturalnie i zachęcają do spędzenia popołudnia na podłodze w otoczeniu dzieci i zabawek. To rozwiązanie aranżacyjne sprawia, że pokój staje się przytulny i ciepły, aż zachęca do ściągnięcia kapci i chodzenia na boso. Przenieśmy więc rodzinne spotkanie z kanapy na podłogę i doceńmy wszystkie zalety podłogi Hikora Philadelphia!

Niezwykła kolorystyka nowego wzoru paneli marki Classen sprawi, że wnętrza nabiorą nowego wyrazistego wyglądu, który docenią zarówno domownicy, jak i goście. Podłoga Hikora Philadelphia wyróżnia się także bardzo dużą trwałością, o której decyduje przede wszystkim wysoka klasa ścieralności – AC4. Krawędzie paneli zostały pokryte dodatkowo kompozycją wosków Isowaxx, która świetnie zabezpiecza przed wilgocią. Wszystkie panele z kolekcji City są bardzo łatwe w montażu dzięki bezklejowemu systemowi Easy Connect.

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18313 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 74

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >