Pomysł na zagospodarowanie domowego archiwum

Pomysł na zagospodarowanie domowego archiwum

mBox to funkcjonalny i prosty w użytkowaniu pomysł na domowe archiwum. Dzięki estetycznemu pudełku szybko uporządkujemy rodzinne dokumenty, tak aby w odpowiednim momencie bez trudu odnaleźć paszport, ubezpieczenie domu czy świadectwo szkolne.

 

W natłoku codziennych obowiązków i braku czasu bardzo ciężko jest utrzymać porządek w domowych dokumentach. Zazwyczaj odkładane są one do szuflady lub trafiają do przepasłych segregatorów, których przybywa w błyskawicznym tempie. W części domów ważne świadectwa, dyplomy i wyniki badań odkładane są na tzw. chwilę, po czym  właściciele szybko zapominają o ich istnieniu.

 

Czytaj również: Jesienne dodatki do domu

 

Problem zaczyna się w momencie, gdy wspomniane dokumenty są nam bardzo potrzebne, a my nie mamy najmniejszego pojęcia gdzie ich szukać. Marnujemy czas na szeroko zakrojone poszukiwania, a i tak często nie udaje nam się znaleźć ważnego zaświadczenia czy dyplomu. Na polskim rynku pojawił się innowacyjny produkt, który zaoszczędzi nam czasu i nerwów. To mBox – podręczny system do segregowania dokumentów.

 

 

mBox to nowy, kompleksowy sposób na utrzymanie porządku w domowych rachunkach i dokumentach. Został on podzielony na sześć głównych zakładek: Twój Dom, Finanse i Podatki, Kariera i Edukacja, Zdrowie, Zakupy i Dokumenty Osobiste.

 

Czytaj również: Czysta podłoga dzięki nowym wycieraczkom

 

Dzięki temu, w jednym miejscu można przechowywać wszelkie rachunki domowe, gwarancje i paragony zakupowe, pełną dokumentacje finansową, dokumenty dotyczące edukacji i kariery zawodowej czy kluczowe dokumenty osobiste, jak paszporty i akty urodzenia. Każda z zakładek mBox’a zawiera czytelny opis dokumentów, jakie należy w niej przechowywać oraz praktyczne porady dotyczące archiwizacji dokumentów. Całość umieszczona jest  w funkcjonalnym i atrakcyjnym wizualnie opakowaniu zbiorczym.

 

 

Największą korzyścią związaną z użytkowaniem mBox’a jest możliwość stworzenia własnego, domowego archiwum z łatwym dostępem do najważniejszych dokumentów. Segreguje się je, przyporządkowując do jednej z poniższych kategorii:

 

Czytaj również: Jesienne akcenty we wnętrzu

 

 •  „Twój Dom” – zakładka umożliwia przechowywanie dokumentów i umów ubezpieczeniowych dotyczących domu, rachunków domowych, opłat czynszowych czy podatków od nieruchomości.
 •  „Finanse i Podatki” – ta zakładka służy z kolei do przechowywania wszelkich dokumentów finansowych, takich jak roczne zeznania podatkowe, umowy
  i ubezpieczenia planów finansowych, korespondencja bankowa.
 •  „Kariera i Edukacja” – to miejsce przechowywania dyplomów ukończonych szkół, umów o pracę i świadectw pracy, potwierdzeń odbytych kursów czy uzyskanych certyfikatów.
 •  „Zakupy” – tutaj możemy przechowywać dokumenty, gwarancje i rachunki potwierdzające zakup: wyposażenia mieszkania, przedmiotów osobistych oraz sprzętów niezbędnych w codziennym życiu.
 •  „Dokumenty Osobiste” – zakładka umożliwia przechowywanie dokumentów takich jak: akty urodzenia, akty małżeństwa, hasła do portali internetowych, umowy osobiste itp.
 •  „Zdrowie” – ta zakładka ułatwia kontrolę nad takimi dokumentami jak: książeczki zdrowia, książeczki szczepień, wydruki potwierdzające status ubezpieczonego, skierowania lekarskie, wyniki badań, recepty.

 

 

mBox to nowość, zaprojektowana i w całości wyprodukowana w Polsce. Została stworzona, aby zwiększyć komfort codziennych czynności, związanych z zarządzaniem dokumentami domowymi. Jej zalety docenią zarówno osoby postrzegane jako roztrzepani bałaganiarze, jak i te przywiązujące dużą wagę do porządku. Koncepcja produktu jest chroniona prawem autorskim, a znak towarowy został zastrzeżony na terenie całej Unii Europejskiej. 

Źródło: Home Sweet Home PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

 • Czym podkleić okleinę ? Liczba postów: 132 Grupa: Porady i op... Dokładnie, taśma dwustronna najlepiej
 • Inspiracja - przedpokój? Liczba postów: 20 Grupa: Nowości ara... Tutaj https://www.sfmeble.pl/c/konsole-do-prze dpokoju znajdziecie konsole do przedpokoju i wiele wiele innych mebli. Wybór mają duży i dobre ceny i też sporo pr...
 • Lekki salon w stylu loft Liczba postów: 14 Grupa: Wnętrza Szanowni Państwo, Warto rozważyć aplikację tynku modelowanego Foveo-Tech TSS 05, dzięki któremu można uzyskać efekt betonu. Tynk jest plastyczny, ma długi czas....
 • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 247 Grupa: Najnowsze t... Interesuje mnie sprawdzony producent sklejki. Ważna jest dla mnie bogata oferta sklejki i płyt drewnopochodnych. Czy możecie polecić firmę z takim asortymentem?...
 • Jak urządzić mieszkanie, aby było funkcjonalne i a... Liczba postów: 17 Grupa: Wnętrza Sklejka szkutnicza mahoń idealnie sprawdza się przy budowie konstrukcji wystawionych na działanie wilgoci oraz opadów atmosferycznych. Czy wiecie, która firma o...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18172 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 119

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >