Przenośna szafa

Przenośna szafa

Szafy przedstawicielek płci pięknej pękają w szwach, a z drugiej strony kobiety wciąż nie mają się w co ubrać. Jest jednak rozwiązanie. Wyeksponowanie ubrań tak, aby było je lepiej widać i łatwiej ze sobą łączyć. W tym celu warto zainwestować w przenośną garderobę!

 

Wśród garderób przenośnych można wybierać pomiędzy ruchomymi – na kółkach – albo stojącymi. I te i te jednak można dowolnie przestawiać w obszarze mieszkania, bo nieobciążone ubraniami są dość lekkie.  Co więcej na większe wyjścia lub przed ważnymi okazjami – można je ustawić w centrum salonu i poręcznie kompletować super zestawy… a po zakończeniu po prostu odstawić w mniej widoczne miejsce. 

 

Czytaj również: Przemysłowe detale we wnętrzu    

 

Zakup nie „na oko” Przygotowując się do kupna garderoby najpierw należy zmierzyć ilość powierzchni, jaka zosanie na nią przeznaczona. Każda ma bowiem określoną szerokość i głębokość.  Garderoby stojące mają zazwyczaj stałą wielkość. Garderoby na kółkach-są regulowane i mogą dostosować się do wymiaru wolnej przestrzeni. - Większość garderób ruchomych ma regulowaną wysokość i szerokość. Szerokości garderób zaczynają się już od 70-75 cm i można je zwiększać zazwyczaj do metra, natomiast ich wysokość można regulować aż do prawie 2 metrów – mówi Dorota Kucharska, ekspert ds. garderób w Kuchinox.  

 

Czytaj również: Awangardowe wzornictwo stołów jadalnych z drewna  

 

Ciężar na miarę Kupując garderobę należy wziąć pod uwagę ciężar, jaki może ona maksymalnie udźwignąć. Każdy producent podaje na etykiecie produkcyjnej lub opakowaniu maksymalny udźwig drążków i półek garderoby. Minimalne obciążenie dla najmniejszych stendrów na kółkach to 10 kg, maksymalne to ok. 20 kg. Jeśli garderoba składa się z dwóch bliźniaczych drążków łącznie może dźwignąć ciężar 40 kg, więc przyda się do ciężkich jesiennych i zimowych płaszczy czy kurtek.  

 

Czytaj również: Bezpieczne mieszkanie dla dziecka    

 

Ważne przeznaczenie W zależności od tego czy uporządkowania potrzebują ubrania wiszące na wieszakach czy też buty lub walizki można wybierać pomiędzy różnymi typami garderób. Standardowe z drążkami będą odpowiednie do ciuchów wiszących, stojące z półkami na buty i walizki. „Producenci starają się też połączyć te dwie funkcjonalności w jednej garderobie – i tak powstały stendry ruchome, które mają dodatkowe półki na buty czy kapelusze. Taką garderobą w asortymencie Kuchinox jest Marcus – mówi Dorota Kucharska.  

 

Czytaj również: Fronty meblowe do samodzielnej zabudowy  

 

Garderoby to rzecz niezwykle przydatna zwłaszcza kobietom, które nigdy „nie mają się w co ubrać”. Eksponując ubrania tak, by wszystkie dokładnie widzieć i łatwiej zestawiać ze sobą problem braku ciuchów zniknie, a zestawy będą bardziej przemyślane i ciekawsze. Warto zainwestować z zakup garderoby nie tylko z tego względu, ale i z uwagi na relatywnie niewysoki koszt jej zakupu. Garderoby Kuchinox można kupić między innymi w wybranych sklepach sieci Black Red White i Leroy Merlin.   

 

Źródło: Kuchinox Sp. z o.o. / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Farby kolorowe dla alergików Liczba postów: 67 Grupa: Ciekawe pom... Jak długo tego typu farby utrzymują właściwości antyalergiczne?
  • Jakie panele podłogowe wybrać aby wprowadzić atmos... Liczba postów: 32 Grupa: Wnętrza Szukasz wysokiej jakości podłóg, które będą nie tylko estetyczne, ale również trwałe i łatwe w utrzymaniu? https://podlogi.kalisz.pl/miasta/pleszew .html Pragnie...
  • Rolety czy żaluzje? Liczba postów: 366 Grupa: Porady i op... W obszarze rolet stawiaj na sprawdzone firmy typu https://rolety-rolltex.pl/rolety-dachowe /. Niestety obecnie na rynku rządzi cena i jak szukasz czegoś jakościo...
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 189 Grupa: Nowości ara... Szanowni Państwo, Pokój dziecka jest miejscem intensywnych zabaw. Dlatego do malowania ścian warto zastosować farbę, która pozwoli na łatwe, szybki i skuteczne....
  • Inspiracja - przedpokój? Liczba postów: 22 Grupa: Nowości ara... Szanowny Panie, Rekomenduję lateksową farbę Śnieżka Eko Plus, która może być nanoszona tradycyjnie lub poprzez natrysk. Farba nie chlapie w trakcie malowania, r...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18523 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 123

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >