Stabilne pomosty jezdne

Stabilne pomosty jezdne

Optymalne wykorzystanie powierzchni to jedno z podstawowych zadań, z którym muszą się zmierzyć projektanci odpowiadający za wyposażenie zakładów produkcyjnych, sklepów wielkopowierzchniowych, nowoczesnych magazynów czy hal logistycznych. Czytaj dalej

 

 Wysokie i bezpieczne dojście do miejsc trudnodostępnych zagwarantują profesjonalne pomosty jezdne z serii STABILO firmy KRAUSE.

 

Poruszanie się po drabinie, nierzadko z ciężkim lub nieporęcznym towarem, to za każdym razem duże ryzyko, które generuje zagrożenie dla zdrowia i życia jej użytkowników. Dlatego przy tego typu pracach na wysokości bezwzględnie wymagane jest zastosowanie odpowiedniego oprzyrządowania. Drabina, tak jak każdy inny sprzęt, musi być odpowiednio dobrana do rodzaju wykonywanych prac. Doskonale zdają sobie z tego sprawę konstruktorzy firmy KRAUSE – będącej liderem na rynku drabin i rusztowań. Oferowane przez rynkowego lidera aluminiowe pomosty jezdne z serii STABILO z innowacyjnym systemem stabilizującym to synonim nie tylko funkcjonalności, ale również najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Czytaj również: Wszystko w porządku!

 

 

Wąski wymiar dużego formatu

 

Prace przy regałach znacząco ułatwi lekki pomost jezdny STABILO, z jedno- lub dwustronnym wejściem. W zależności od potrzeb klient może sięgnąć po rozwiązanie z 3, 4, 5, 6, 7 lub 8 stopniami, co przekłada się na zasięg pracy na poziomie od 2,7 do 3,9 m. Dużą przestrzeń roboczą zapewnia aluminiowy, ryflowany podest o wymiarach 600x700 mm. Bezpieczeństwo prac na wysokości gwarantują natomiast barierki zamontowane z trzech stron o wysokości 1 m ze zintegrowanymi listwami na wysokości kolan. Zespolone połączenie poręczy z barierką platformy dodatkowo podnosi komfort korzystania z pomostu. Łatwe przesuwanie i bezpieczne użytkowanie konstrukcji zapewniają cztery samoblokujące rolki skrętne, z których dwie dodatkowo wyposażono w hamulec.

 

Czytaj również: Koszenie podczas naszej nieobecności

 

 

Duży zasięg w kompaktowym rozmiarze

 

W przejściach między regałami o niewielkiej szerokości idealnie sprawdzi się aluminiowy pomost jezdny Vario typu kompakt z możliwością wchodzenia z jednej strony. Zróżnicowana szerokość stabilizatora oraz różne możliwości balastowania ciężarkami zapewniają osiąganie dużych wysokości roboczych – od 3,1 do 5,30 m – przy małej powierzchni podstawy pomostu (820 mm). Bezpieczne wchodzenie i schodzenie gwarantują ryflowane stopnie o głębokości 80 mm oraz poręcze zamocowane po obu stronach schodów. Aluminiowa ryflowana platforma robocza o powierzchni 650x600 mm z barierkami z trzech stron pozwala przybrać wygodną pozycję, a dzięki barierkom - czuć się pewnie oraz komfortowo podczas czynności wykonywanych na wysokości.

 

 

Właściwie dopasowany pomost jezdny pełni istotną rolę w trakcie wykonywania wszelkich prac na wysokości. Jego wybór powinien być podyktowany nie tylko funkcjonalnością, ale przede wszystkim względami bezpieczeństwa przyszłych użytkowników. Decydując się na rozwiązania sygnowane marką KRAUSE możemy mieć pewność, że sięgamy po produkt najwyższej jakości, który będzie nam służył przez długie lata.  

Źródło: gutpr / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18514 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 71

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >