„Bezwodny” pisuar

„Bezwodny” pisuar

Rada Ekspertów wybrała kilkadziesiąt wyróżniających się wzornictwem produktów, które obejrzą goście łódzkiego festiwalu designu w październiku 2013 r.

 

Designerskie must have

Celem „must have” jest wybór i prezentacja najciekawszych, zasługujących na uwagę przedmiotów, które  odzwierciedlają aktualne trendy w projektowaniu.  W tym roku z niemal 300 propozycji zakwalifikowało  się  tylko 67 produktów. Wśród  nich jest pisuar KOLO CERO, jako jedyny reprezentant branży łazienkowej.

 

Czytaj również: Jak zamontować kompaktową miskę WC

 

Decyzje o kwalifikacji eksponatów na wystawę podejmowała Rada Ekspertów w składzie:  Agnieszka Jacobson-Cielecka - Dyrektor Programowy School of Form, Marta Lubaszewska - dziennikarka /właścicielka i projektantka marki Pani Pieska, Zuzanna Skalska -  Consultant Trend Research – Vanberlo, Ewa Solarz – dziennikarka internetowego poradnika „DomplusDom”, Małgorzata Szczepańska – Redaktor Naczelna Elle Decoration i Ewa Trzcionka – Redaktor Naczelna „Design Alive”.

 

Czytaj również: Najczęstsze błędy podczas zakupu armatury

 

Przedmioty, które będzie można obejrzeć podczas wystawy, cechuje nowoczesne wzornictwo oraz innowacyjne podejście do funkcjonalności. Są wśród nich m.in. elementy wyposażenia mieszkania takie jak np. meble czy oświetlenie, ale także książki, zabawki i biżuteria.

 


 

Bez spłukiwania

Pisuar CERO charakteryzuje się nie tylko piękną formą, ale także innowacyjnymi rozwiązaniami techniczno-funkcjonalnymi. CERO nie wymaga spłukiwania wodą, a wąskie obrzeże i brak wewnętrznego kołnierza ułatwia utrzymanie czystości. Syfon „bezwodnego” pisuaru wypełniony jest specjalnym olejem, który przepuszcza ciecz, a zatrzymuje przykry zapach z kanalizacji.

 

Czytaj również: Ceramika i meble idealnie dopasowane do łazienki

 

- Pisuar ten jest doskonałą opcją zwłaszcza tam, gdzie doprowadzenie wody jest trudne lub po prostu niemożliwe. Za stosowaniem takiego wyposażenia toalet przemawiają także względy ekologiczne oraz ekonomiczne. Prezentacja Cero na Łódź Design Festival jest szansą na propagowanie takich rozwiązań – mówi Aleksandra Kubiak, ekspert Sanitec Koło.

 

 Łódź Design Festival jest organizowany od 2007 r. w październiku. Cieszy się nie tylko zainteresowaniem projektantów wyposażenia wnętrz, ale także klientów, których inspirują innowacyjne, w pełni funkcjonalne rozwiązania. Co roku na fstiwalu w Łodzi pojawia się mnóstwo pomysłów, które mogą zmienić sposób myślenia o przestrzeni użytkowej.

 

 

Źródło: Toolbox Creative Communications / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17193 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >