Czym udekorować ścianę w dziecinnym pokoju? Tapety dla dziewczynek i chłopców.

Czym udekorować ścianę w dziecinnym pokoju? Tapety dla dziewczynek i chłopców.

Ponad 300 gotowych pomysłów na dekorację ścian w pokoju dziecięcym. Wszystkie autorstwa kanadyjskiej firmy Blue Mountain, która zaprezentowała szeroki wybór tapet i bordiur dla maluchów i nastolatków, dla dziewczynek i chłopców. Czytaj dalej

Mały Stasio marzył, aby na ścianach jego pokoju pojawiły się dinozaury, które widział w telewizji. Nastoletni Maciek jest wielkim fanem sportu, a w szczególności koszykówki i hokeja. Z kolei Kasia z klasy III D chciałaby, aby jej pokój przypominał łąkę usłaną kolorowymi kwiatami. Marzenia dzieci choć trudne do spełnienia, a często z pozoru niewykonalne, dla rodziców są najważniejsze. Mama z tatą siedzą i główkują, jak przeobrazić zwykły pokój w tor wyścigowy, czy rajski ogród. Z pomocą zatroskanym rodzicom Kasi, Stasia i Maćka nadchodzi kanadyjski producent tapet Blue Mountain. Nie trzeba mieć wyjątkowych umiejętności plastycznych, aby stworzyć wnętrze na widok, którego na twarzy dziecka zawita promienny uśmiech. Wybór tapet w katalogach Girls i Boys jest tak duży, że maluchy i nastolatkowie będą pozytywnie zaskoczeni.

 

 

Księgi Girls i Boys stanowią uzupełnienie specjalnej kolekcji tapet Design by Color, która dotychczas obejmowała wzory podzielone pod względem kolorystycznym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci, projektanci z firmy Blue Mountain postanowili przygotować dwa katalogi z tapetami dedykowane oddzielnie dziewczynkom i chłopcom. Każda z ksiąg liczy ponad 150 rozmaitych wzorów tapet, bordiur i specjalnych naklejek. W kolekcji Boys motywem przewodnim są samochody wyścigowe, sportowcy oraz dinozaury. Nie zabrakło również bardzo popularnych wśród chłopców ciężarówek, łodzi i pociągów. Księga Girls bogata jest we wzory kwiatowe utrzymane w delikatnej, pastelowej kolorystyce. Urozmaiceniem dziewczęcych wzorów są słodkie pieski, kotki i konie.

 

 

 

Tapety z ksiąg Girls i Boys wykonane są z różnego rodzaju materiałów. Obok wyjątkowo dekoracyjnych tapet papierowych dostępne są tapety winylowe o bardzo dobrych parametrach mechanicznych, wysokiej odporności na uszkodzenia i usuwanie zabrudzeń. Z kolei tapety na fizelinie „non – woven” charakteryzują się miłą fakturą i są bardzo łatwe w użytkowaniu. Tapety Blue Mountain oferowane są w rolkach o długości 10 m i szerokości 52 cm.

 

 

 

Źródło: B.M. Polska Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17358 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >