Dobierz kolory w mieszkaniu: nowa paleta kolorów farb do wnętrz

Dobierz kolory w mieszkaniu: nowa paleta kolorów farb do wnętrz

Dekoral Fashion pomaga stworzyć niepowtarzalną atmosferę inspirowaną najnowszymi trendami. Roztaczając nastój magii kolorów, jest synonimem modnej dekoracji, wielkiego świata barw i mody w naszych domach.

Intensywne kolory farb Akrylit W Dekoral Fashion Collection rozbudzają wyobraźnię, inspirują do poszukiwania własnego stylu, sugerują odwagę w poszukiwaniu najbardziej odpowiadającego nam klimatu.

 

 
Kolor to ulotne wrażenie, gra światła, niezwykła materia… Aby wydobyć w pełni i utrwalić jego urok, trzeba nadać mu formy – zamknąć w pięknym kształcie, podkreślić strukturę, głębię. Taką właśnie rolę pełnią tkaniny: miękkie welury, zwiewne szyfony, eleganckie tafty, dostojne żakardy. To one nadają kreacjom kształtu, wydobywają piękno koloru, a ich połączenia potęgują uczucie radości tworzenia. Szlachetne tkaniny, misterne koronki, miękkie dzianiny przywożone do pracowni Evy Minge z różnych zakątków świata stały się inspiracją do powiększenia gamy kolorystycznej Akrylitu W Fashion Collection. Dotychczasowa kolorystyka Akrylitu W została poszerzona o 10 nowych intensywnych kolorów wybranych przez Evę Minge.

 

Są w niej atłasy, koronki, tafty i żakardy w najmodniejszych, intensywnych kolorach. Za ich sprawą możesz stworzyć własne, niepowtarzalne „kreacje dla Twojego wnętrza”. Koronkowy róż w połączeniu z Satynowym wrzosem otoczy Twoje wnętrze odrobiną romantyzmu i ukojenia. Karmelowy zamsz, Atłasowy brąz oraz Kawowy welur w połączeniu ze spokojem Szyfonowego beżu wprowadzą Cię w uczynią Twe wnętrze eleganckim i pełnym harmonii. Zestawienie Szyfonowy beż i Żakardowy amarant stworzą z naszego wnętrza namiastkę raju. Batystowy fiolet i Limonowa tafta to połączenie właściwe dla osób odważnych, lubiących ekstrawagancję. Muślinowa zieleń  w otoczeniu brązu i beżu będzie naturalnym ukojeniem w cieniu leśnych drzew.

 

Kolekcja Akrylitu W Dekoral Fashion to farby inspirowane najnowszymi trendami świata mody, dzięki którym każde wnętrze zyska niepowtarzalny styl. Twoje mieszkanie zasługuje na najwyższej klasy elegancję.

Podsumowanie najważniejszych cech i parametrów użytkowych farby Akrylit W:

-   Rodzaj farby: hypoalergiczna akrylowa farba lateksowa
-   Przeznaczenie: do wszystkich powierzchni - dekoracyjne malowanie ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń
-   Użytkowanie: bardzo wysoka odporność na zabrudzenia i szorowanie
-   Wykończenie: efekt matowy
-   Ilość kolorów gotowych: 26
-   Aplikacja:
-   Bardzo dobre krycie
-   Ilość warstw: 1-2
-   Czas schnięcia powłoki – 2 h
-   Nanoszenie drugiej warstwy - po 2 h
-   Sposób nanoszenia: pędzel, wałek lub natrysk. Rekomendowane narzędzia Dekoral Gold – wałek Perlon, wałek Microfibre
-   Wydajność przy jednej warstwie - do 14m2/l w zależności od chłonności podłoża i intensywności koloru
-   Rozcieńczalnik – woda
-   Pojemność opakowania: 2.5 L, 5 L

 

 

Źródło: Agencja Royal Brand PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17342 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >