Elegancki i funkcjonalny natrysk

Elegancki i funkcjonalny natrysk

Niezbędny w każdej łazience, jest nie tylko urządzeniem niezwykle funkcjonalnym, ale i piękną ozdobą wnętrza. Natrysk z nowej serii jest idealną propozycją dla ceniących połączenie eleganckiego designu z walorami użytkowymi.

 

To innowacyjne urządzenie, które zadowoli zwolenników ekologicznego stylu życia, osoby zainteresowane oszczędzaniem wody oraz ograniczeniem kosztów związanych z jej użytkowaniem.

 

Czytaj również: Nowa kolekcja baterii łazienkowych

 

Natrysk, dzięki swej unikatowej konstrukcji, gwarantuje 50% oszczędność zużycia wody – przez rączkę prysznicową przepływa jedynie 6,2 l wody na minutę, podczas gdy tradycyjny prysznic zużywa jej 12l lub więcej.

 

 

Dzieje się tak z powodu silnego dotlenienia wody. Przez otwór w rączce zasysane jest powietrze, które mieszając się z wodą ogranicza jej zużycie jednocześnie zwiększając objętość strumienia, tym samym utrzymując wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo, trzyfunkcyjna rączka natrysku posiada funkcję ECO, która ogranicza wypływ wody do 1,5 l na minutę.

 

Czytaj również: Bateria umywalkowo-bidetowa

 

Z rączki natrysku, w łatwy sposób, dzięki systemowi easy-clean, można usunąć osad wapienny – wystarczy przetrzeć wewnętrzną stronę rączki palcem. Doppio VerdeLine zaopatrzono również w ładną, praktyczną mydelniczkę.

 

 

Dla osób wymieniających natrysk na nowy, użyteczną funkcją będzie regulowany rozstaw mocowań do ściany. Dzięki niemu, możemy wykorzystać istniejące w ścianie otwory, bez konieczności wiercenia nowych w płytkach ceramicznych.

 

Czytaj również: Idealna do małej łazienki bateria umywalkowo-bidetowa

 

Ten atrakcyjny natrysk o klasycznym designie, delikatnie zaokrąglonej formie i nowoczesnych, praktycznych rozwiązaniach jest świetną propozycją zarówno dla małych jak większych łazienek. Jeśli myślimy o wprowadzeniu zmian w naszej łazience – natrysk Doppio VerdeLine będzie z pewnością doskonałym pomysłem na jedną z nich. 

Źródło: AFIR Biuro PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17200 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >