Farby do wnętrz, drewna i metalu - Wszechstronna JEDYNKA®

Farby do wnętrz, drewna i metalu - Wszechstronna JEDYNKA®

Każde wnętrze domu czy sprzęt w ogrodzie potrzebuje odnowy raz na jakiś czas. Korzystając z oferty marki JEDYNKA® większość prac możemy wykonać niedrogo i we własnym zakresie.

 

Produkty JEDYNKI® już od wielu lat cieszą się opinią sprawdzonych wyrobów, którymi maluje się sprawnie i bez niespodzianek. Farby i emalie tej polskiej marki spełniają wymagania zarówno profesjonalistów jak i indywidualnych użytkowników. Swoją popularność JEDYNKA® zawdzięcza szerokiej gamie różnorodnych produktów do wnętrz, drewna i metalu oraz do malowania elewacji. Oprócz sprawdzonej jakości, ich wielkim atutem jest także atrakcyjna cena.

Cztery kąty

Pokoje dzienne i sypialnie to pomieszczenia, w których najchętniej odpoczywamy, dlatego też bardzo ważna jest ich harmonijna kolorystyka. Ofertę sprawdzonych barw znajdziemy w kolekcji 30 gotowych kolorów JEDYNKI® KOLOR. „Sielankowa oliwka”, „figlarny pomarańcz” czy „rozpalony żółty” to tylko przykłady modnych, opracowanych przez stylistów marki barw, stworzonych
z myślą o sypialniach i pokojach dziennych.
JEDYNKA® KOLOR jest dyspersyjną farbą akrylową o matowym połysku. Tworzy powłoki, które dzięki swojej mikroporowatej strukturze umożliwiają „oddychanie” ścian. W 2008 roku produkt został wzbogacony dodatkiem zapachowym, którego świeża woń daje komfort malowania i utrzymuje się aż do momentu całkowitego wyschnięcia powierzchni.
Zakup JEDYNKI® KOLOR to także dobra decyzja z punktu widzenia remontowego budżetu. Przy zakupie opakowania 2,5 litrowego pomalujemy 25 m2 ścian, co oznacza wydatek tylko 1,20 zł w przeliczeniu na 1 m2 odnowionej powierzchni.

Oferta JEDYNKI® wykracza poza farby do wnętrz. Chcąc odnowić meble, sprzęty i inne dodatki z drewna lub metalu możemy to zrobić sięgając po jeden produkt – emalię na bazie żywicy alkidowej– JEDYNKĘ® DO DREWNA I METALU. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzamy czas potrzebny na malowanie oraz pieniądze na zakup oddzielnych preparatów do drewna i do metalu. Uniwersalne zastosowanie JEDYNKI® DO DREWNA I METALU pozwala na utrzymanie tej samej kolorystyki, np. „orzech średni”, zarówno na metalowej framudze jak i na drewnianych drzwiach.
Receptura produktu nie zawiera szkodliwych dla zdrowia związków chromu i ołowiu, co oznacza, że może być on bezpiecznie używany także w zamkniętych pomieszczeniach. Paleta 21 gotowych kolorów JEDYNKI® DO DREWNA I METALU oraz opcja wyboru stopnia połysku (mat lub połysk) dają szerokie możliwości dekoracji elementów wyposażenia wnętrz. Do chwycenia za pędzel zachęca również przystępna cena produktu – ok. 13 zł za pojemnik 0,9 l (w wersji kolor biały z połyskiem), co pozwoli na odnowienie blisko 14 m2 powierzchni.

Prace malarskie z użyciem farb i emalii marki JEDYNKA® przebiegają szybko, a dzięki gęstej konsystencji produktów problem sprzątania po malowaniu jest ograniczony do minimum.

Ogrodowa odnowa

Drewniane okiennice, parkany czy altanki muszą być odpowiednio zabezpieczone przed niszczącym działaniem czynników atmosferycznych. Najskuteczniejszym sposobem na ich ochronę jest impregnacja. Preparaty z dodatkiem wosku, takie jak JEDYNKA® IMPREGNAT DO DREWNA Z WOSKIEM, głęboko wnikają w strukturę tego naturalnego materiału i konserwują go od środka. Dodatkowo wosk zmniejsza możliwość zawilgocenia powierzchni.
Prace z użyciem JEDYNKI® IMPREGNAT DO DREWNA Z WOSKIEM nie wymagają wcześniejszego planowania, ponieważ krótki czas wnikania preparatu w drewno pozwala je wykonać w ciągu jednego dnia. Ponadto, produkt jest bardzo wydajny − 0,9 l. wystarczy do pomalowania 20 m2 powierzchni.
JEDYNKA® IMPREGNAT DO DREWNA Z WOSKIEM dostępna jest w kolorach: dąb, sosna, orzech, heban, mahoń, palisander, teak, biały, zielony oraz jako preparat bezbarwny. Produkt podkreśla naturalne piękno drewna poprzez zachowanie rysunku słojów, także gdy powierzchnie były malowane przy użyciu barwionych wersji preparatu. W tym ostatnim przypadku użyte pigmenty dodatkowo chronią pomalowaną powierzchnię przed promieniowaniem UV, natomiast bezbarwna JEDYNKA® IMPREGNAT DO DREWNA Z WOSKIEM zawiera dodawany fabrycznie absorber UV.

JEDYNKA® oferuje kompletną ofertę wyrobów do różnorodnych zastosowań: począwszy od emulsji wewnętrznych, poprzez emalie do wnętrz i na zewnątrz, aż do produktów zewnętrznych do drewna i elewacji. Wielkim atutem wyrobów JEDYNKI® jest ich atrakcyjna cena.

www.1jedynka.pl

 

Źródło: PUBLINK PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Fototapeta w kuchni Liczba postów: 239 Grupa: Porady i op... Czerwona cegła jak najbardziej, mam u siebie i jestem mega zadowolona. Polecam Instagram Decoroom, kopalnia pięknych fotek z mieszkań i domów. https://www.insta...
  • Wnetrza Liczba postów: 2773 Grupa: Najnowsze t... Fajnie jakby, szczególnie nastoletnie dziecko, miało coś do powiedzenia w kwestii aranżacji pokoju dziecięcego. Polecam Instagram Decoroom, kopalnia pięknych fo...
  • Jak praktyczne i modnie urządzić salon? Liczba postów: 124 Grupa: Najnowsze t... Salon wizytówka każdego mieszkania, także z tego powodu,o którym piszesz. Polecam Instagram Decoroom, kopalnia pięknych fotek z mieszkań i domów. https://www.in...
  • Jaka aranżacja łazienki ? Liczba postów: 520 Grupa: Ciekawe pom... Drewno na podłogę dlaczego nie, choć materiał powinien być dobrze dobrany, na pewno nie panele i dobra impregnacja. Polecam Instagram Decoroom, kopalnia pięknyc...
  • Wanna z prysznicem? Liczba postów: 55 Grupa: Ciekawe pom... Wanna wolnostojąca jak najbardziej, choć chyba duże wnętrze najlepiej eksponuje takie rozwiązanie. Polecam Instagram Decoroom, kopalnia pięknych fotek z mieszka...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17209 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >