Nowoczesna lodówka: chłodziarko-zamrażarka z wyświetlaczem LCD

Nowoczesna lodówka: chłodziarko-zamrażarka z wyświetlaczem LCD

Umieszczony na drzwiach, poziomy wyświetlacz LCD przyciąga wzrok niebieskim podświetleniem. Czytelny ekran kusi, by uchylić srebrne drzwi, za którymi kryją się soczyste owoce oraz aromatyczne warzywa i poznać tajemnicę doskonałego chłodzenia żywności. Czytaj dalej

W najnowszej lodówce LCED-918 NFX marki Mastercook sekretem są funkcjonalne rozwiązania, pozwalające zachować świeżość produktów na długi czas.

Nowy model chłodziarko-zamrażarki marki Mastercook LCED-918 NFX charakteryzuje się oryginalnym designem, łączącym w sobie chłodną, matową stal nierdzewną oraz wyróżniający się – duży, poziomy ekran LCD. Przestronne wnętrze obu komór lodówki pomieści dużą ilość żywności, a dodatkowe wyposażenie w postaci półki na wino oraz głębokich balkoników na zewnętrznej stronie drzwi, pozwala na stabilne rozmieszczenie produktów. System No Frost umożliwi przechowywanie produktów, bez osadzania się na ściankach urządzenia uciążliwego w usuwaniu szronu. Rozwiązanie No Frost w połączeniu z efektywnością energetyczną o klasie A+, gwarantuje najwyższą wydajność tego modelu. Dodatkowo, za pomocą funkcji Wakacje ograniczymy pobór prądu, w razie dłuższej nieobecności w domu. Wielofunkcyjny, poziomy wyświetlacz LCD, umieszczony w wygodnym miejscu na drzwiach, wskazuje precyzyjne dane na temat temperatury chłodzenia i mrożenia, co pozwala ją w pełni kontrolować. Czytelny ekran umożliwia szybkie zorientowanie się w szerokiej ofercie ustawień, nawet przy niedostatecznym oświetleniu zewnętrznym. Wyświetlacz znajduje się na wysokości wzroku, co sprawia, że jego obsługa jest wyjątkowo komfortowa. Specjalna blokada panelu zabezpiecza przed wciskaniem przycisków przez dzieci. System Multi Fresh, czyli komora 0°C zapewnia doskonałe warunki do przechowywania wędlin i ryb. Specjalna strefa Double Fresh pozwoli na dłużej zachować świeżość warzyw i owoców. Funkcja automatycznego domykania się drzwi polepsza ergonomię urządzenia. Chłodziarko-zamrażarka LCED-918 NFX może funkcjonować zarówno jako model wolnostojący, jak i urządzenie do zabudowy, które doskonale komponuje się z kuchennymi meblami.

 

 

Źródło: Ego Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • kuchnia otwarta czy zamknięta? Liczba postów: 86 Grupa: Porady i op... Też mam kuchnię bez drzwi - przeszkadza mi to tylko wtedy, gdy ktoś niespodziewany wchodzi do przedpokoju (np. kurier), z którego widać kuchnię, a ja mam akurat...
  • projektant wnetrz warto? Liczba postów: 122 Grupa: Porady i op... Kupuję mieszkanie od Grupo Lar i oni polecają architektów, dzięki temu jest trochę taniej. Dużym plusem jest to, że znają oni te mieszkania.
  • Wyposażenie kuchni Liczba postów: 29 Grupa: Ciekawe pom... Różnica cenowa między nimi się zmniejszyła. To chyba dobrze. Prawdę mówiąc "na żywo" widziałem tylko ten tańszy, ale przeglądając specyfikacje to zauważalna jes...
  • Cegła we wnętrzu mieszkania Liczba postów: 12 Grupa: Ciekawe pom... Cegła to super pomysł, przy odpowiedniej aranżacji może wyglądać wszystko bardzo przytulnie :)
  • Łazienka bez nudy? Liczba postów: 28 Grupa: Nowości ara... Łazienka z prywatną sauną to dopiero łązienka bez nudy! Marzy mi się takie miejsce, któe byoby moim azylem i z którego mógłbym zawszw skorzystać.

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19781 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 366

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >