Parawany nawannowe Niven - idealne rozwiązanie dla małej łazienki

Parawany nawannowe Niven - idealne rozwiązanie dla małej łazienki

Aranżacja łazienki zawsze stawia jej właścicieli przed pytaniem – wanna czy prysznic? Zwolennicy wanien cenią sobie błogie odprężenie, które zapewnia im gorąca kąpiel. Amatorzy szybkich pryszniców wolą orzeźwiający natrysk. Często te preferencje zmieniają się wraz z porą roku. Zwykle zimą wybieramy wannę, a latem – prysznic. Jak osiągnąć kompromis, gdy mamy małą łazienkę, więc instalacja jednego i drugiego nie wchodzi w grę? KOŁO ma na to sposób - parawany nawannowe Niven. Czytaj dalej

Kto z nas nie lubi w mroźny zimowy wieczór wygrzać się w gorącej, relaksującej kąpieli albo w upalny letni dzień wskoczyć pod chłodny prysznic? Niewielkie powierzchnie łazienek często zmuszają nas do zamontowania albo wanny albo kabiny prysznicowej. Zwykle decydujemy się na prysznic, bo zajmuje on mniej miejsca. Jednak pozbawia nas to uroków korzystania z dobroczynnego wpływu wanny, co jest szczególnie dotkliwe w tak mroźną zimę, jak tegoroczna. Co zrobić, by na co dzień móc korzystać zarówno z wanny, jak i z prysznica? Dzięki nowym parawanom nawannowym Niven marki KOŁO nie musimy już wybierać.

 

Doskonałe dopasowanie
KOŁO oferuje dwa rodzaje parawanów nawannowych Niven. Możemy dobrać, odpowiedni do posiadanej wanny, parawan jednoczęściowy o wymiarach 70 x 140 cm lub dwuczęściowy o wymiarach 125 x 140 cm. Konstrukcja parawanów pozwala na zamontowanie ich na niemal każdej wannie prostokątnej. Mogą być składane na ścianę poza wanną, jak i przy wannie. A zastosowany w zawiasach system pozycjonowania poszczególnych elementów szklanych sprawia, że korzystanie z parawanów jest niezwykle łatwe. Możliwość otwierania parawanów do wewnątrz wanny, jak i na zewnątrz pozwala na łatwe utrzymanie ich w czystości.

- Parawany Niven marki KOŁO zostały wykonane ze szkła hartowanego o grubości 6 milimetrów oraz chromowanych okuć. Szkło standardowo pokryte jest specjalną powłoką Reflex Koło, która znacznie ogranicza osadzanie się zanieczyszczeń i ułatwia utrzymanie w czystości. Całkowitą szczelność parawanów zapewniają profile montowane na ścianie i brzegu wanny, a także w odpowiednie uszczelki – mówi Artur Banasiak, Senior Product Manager ds. B&S Sanitec Koło.

Unikalne wzornictwo

Parawany nawannowe Niven marki KOŁO wykonano ze szczególną dbałością o formę i detale. Ich eleganckie i uniwersalne wzornictwo pozwoli na dopasowanie do prawie każdej aranżacji łazienki, podnosząc jej estetykę. W ramach serii Niven, poza parawanami nawannowymi, dostępne są także kabiny prysznicowe półokrągłe i kwadratowe, drzwi skrzydłowe oraz ścianki boczne.

 

Kiedy nasza łazienka jest niewielkich rozmiarów zaaranżowanie jej tak, aby nie trzeba było z niczego rezygnować, wymaga kreatywności. Idealne rozwiązanie podsuwa marka KOŁO. Posiadając parawan nawannowy Niven marki KOŁO możemy korzystać z wanny zimą, a latem z prysznica.
Źródło: budnet.pl
Autor: E.C.H.O. Communications/ budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17195 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 349

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >