Wanny w 3D

Wanny w 3D

Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek dla wygody swoich klientów założył na portalu YouTube kanał, na którym można obejrzeć trójwymiarowe animacje wszystkich wanien jakie producent ma w ofercie. Czytaj dalej

 

 Zanim zdecydujemy się na zakup wanny, przeglądamy wiele zdjęć w sieci, sprawdzamy właściwości i parametry, próbujemy dopasować wannę do miejsca jakim dysponujemy w łazience. Teraz będzie to o wiele łatwiejsze – dzięki animacjom 3D wanien Aquaform. Firmowy kanał Aquaform zawiera 11 filmów prezentujących wszystkie modele wanien, jakie dostępne są w ofercie producenta. Animacje 3D mają na celu ułatwienie wszystkim, którzy urządzają swoje mieszkania, wyobrażenie sobie jak wygląda wanna z zewnątrz jak i od wewnątrz, jakie ma kształty i w jaki sposób można umieścić ją w łazience.

 

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw klientom, którzy coraz częściej przed zakupem sprawdzają wszelkie możliwe informacje w Internecie. Dziś, kiedy środki komunikacji są tak szerokie i mają wiele możliwości tego typu animacje produktów to już podstawa – mówi Anna Matysik, specjalista ds. marketingu w firmie Aquaform.

 

Czytaj również: Łazienkowe nowości

 

Wanna Tinos

Niewielka asymetryczna wanna z siedziskiem, które posłużyć może także jako półka na przybory toaletowe. Wymiary jej boków to 140x95 cm, a wysokość 42 cm. Wanna wykonana została z akrylu, który ma właściwości antypoślizgowe i termoizolacyjne.

 

 

Wanna Solo

Wanna asymetryczna o bokach długości 150x105 cm i wysokości 45,5 cm. Wygodna, szersza z jednej strony wanna wykonana została z akrylu, który ma właściwości termoizolacyjne i tak jak poprzedniczka antypoślizgowe. Na niezmienność barwy akrylu producent daje 15 lat gwarancji. Wanna Solo – zobacz w 3D.

 

Wanna Simi

Wanna asymetryczna w dwóch wariantach rozmiarowych: 150x80 i 160x80 cm. W zestawie do wanny są nóżki i wsporniki, niezbędne do jej montażu. Dostępna jest w wersji prawej oraz lewej. Ta prosta, klasyczna i wygodna wanna otrzymała wyróżnienie w konkursie łazienka wybór roku 2011. Wanna Simi – zobacz w 3D.

 

 

Wanna Senso

Asymetryczna, masywna wanna, z szerokimi krawędziami i siedziskiem spełni oczekiwania klientów. Siedzisko w narożniku może służyć także jako podłokietnik, ponieważ zaprojektowane zostało z szerszej strony wanny. Można ustawić na nim najpotrzebniejsze kosmetyki do kąpieli. Wanna Senso dostępna jest w dwóch rozmiarach: 160x105 i 170x150 cm. Jej wysokość to 44,5 cm. Wanna Senso – zobacz w 3D.

 

Wanna Linea

Duża wanna prostokątna, klasyczna i idealna do zabudowy. Jest dostępna w trzech rozmiarach: 160x80, 170x80 i 180x80. Jej wysokość to 51 cm. Wanna wewnątrz jest pochyła z obu stron, dzięki czemu zapewnia wygodę w kąpieli. Wanna Linea – zobacz w 3D.


Czytaj również: Czy warto zainwestować w wannę akrylową?

 

Wanna Kreta

Narożna wanna symetryczna o bokach długości 150 cm, wysokość wynosi 45 cm. Do tej narożnej wanny można dopasować parawan, aby poszerzyć jej funkcjonalność i móc korzystać z niej jak z prysznica. Do tego modelu pasują parawany gięte Aquaform Novum 5 lub 7. Wanna Kreta – zobacz w 3D.

 

Wanna Helos

Narożna wanna asymetryczna z bardzo wygodnym głębokim siedziskiem. Wanna ma szerokie krawędzie, dzięki czemu dużo miejsca mamy na ustawienie niezbędnych przyborów kąpielowych. Siedzisko może służyć także jako podłokietnik, ponieważ tak jak w wannie Senso zaprojektowane zostało po szerszej stronie wanny. Wymiary wanny Helos to 150x100 cm. Wanna Helos – zobacz w 3D.

 

 

Wanna Filon

Prostokątna wanna dla tradycjonalistów, idealnie wpisuje się w klimat salonu kąpielowego. Bardzo dobrze prezentuje się w zabudowie. Dostępna jest w czterech rozmiarach: 140x70, 150x70, 160x70 i 170x70 cm. Wannę z akrylu łatwo utrzymać w czystości. Producent daje 15 lat gwarancji na niezmienność barwy akrylu. Wanna Filon – zobacz w 3D.

 

Wanna Cordoba

Niewielka, narożna wanna asymetryczna o wymiarach 135,3x95 cm i wysokości 37 cm. Jest dość płytka, ma zaprojektowane siedzisko w narożniku, a także półeczkę, która służyć może także jako podłokietnik. Wanna ma dość szerokie dno, właściwości termoizolacyjne i antypoślizgowe. Wanna Cordoba – zobacz w 3D.

 

 

Wanna Arcline – prostokątna i asymetryczna

Model Arcline dostępny jest zarówno jako wanna prostokątna, jak i wanna asymetryczna. Jest to niewielka wanna dedykowana małym łazienkom. Prostokątna wanna Arcline dostępna jest w czterech rozmiarach: 140x70, 150x70, 160x70 i 170x70 cm. Natomiast asymetryczna wanna Arcline dostępna jest w dwóch rozmiarach: 150x70 i 160x70 cm. Wanna Arcline otrzymała wyróżnienie w konkursie „Łazienka wybór roku 2012”.

 

 

 

Źródło: GlobalBrand Institute / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Przeprowadzka Liczba postów: 85 Grupa: Porady i op... Do przeprowadzek wykorzystuje się różnego rodzaju formy transportu, a przewożone rzeczy bardzo często nie mają określonego kształtu, więc mogą wystawać poza poj...
  • Jak oświetlić łazienkę? Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Najważniejsze to odpowiednio oświetlić lustro w sposób taki aby na naszą twarz nigdy nie padał cień, dzięki czemu golenie lub nakładanie makijażu nie będzie pro...
  • Ekologiczne sprzątanie domu zgodne z filozofią zer... Liczba postów: 16 Grupa: Wnętrza Porządki w domu, mycie naczyń - ja też stawiam na produkty ekologiczne głównie, zawsze sprawdzam składy i czytam opinie jak takie produkty działają. Bo często o...
  • Zawsze świeże jedzenie dzięki nowoczesnej lodówce Liczba postów: 25 Grupa: Wnętrza W mojej kuchni staram się korzystać z wysokiej jakości produktów, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Wszystkim zainteresowanym tematem polecam sprawdzić Przypra...
  • Efektywny ekspres do kawy Liczba postów: 15 Grupa: Wnętrza Są firmy oferujące wypożyczenie ekspresu, dostarczanie comiesięcznej porcji ziaren kawy oraz serwis na wypadek takiej potrzeby. Może być to ciekawa propozycja d...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17348 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 302

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >