Wanny ze stali emaliowanej

Wanny ze stali emaliowanej

Do imponującego zbioru ponad 70 nagród, które zebrała firma Kaldewei za produkty łazienkowe wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm dołączyły właśnie dwa kolejne wyróżnienia – red dot design award oraz universal design award przyznane wannie Kaldewei Asymmetric Duo. Czytaj dalej

 

Firma KALDEWEI pozycjonuje się na rynku urządzeń wyposażenia łazienek jako pionier i ikona stylu. Nic dziwnego zatem, że od wielu lat za swoje nowe pomysły zbiera nagrody w największych, międzynarodowych konkursach. Ostatnio prawdziwym rekordzistą stała się wanna Kaldewei  Asymmetric Duo, która swoim wzornictwem nawiązuje do asymetrycznych trendów w świecie mody. Uzyskała już międzynarodowe nagrody  IF product design award i Interior Innovation Award, a teraz do  kolekcji wyróżnień dołączyły nowe: red dot design award oraz universal design award.

 

Czytaj również: Jaka wanna będzie spełniać kryteria wygody i estetyki?

 

 

Nagroda red dot design award została przyznana w kategorii produkt design 2012.  Międzynarodowe grono ekspertów doceniło nie tylko innowacyjną formę oraz wzorową funkcjonalność wanny  Kaldewei  Asymmetric Duo, ale także naturalną paletę kolorów z kolekcji Coordinated Colours – wyróżniono  wersję wanny w kolorze czarnym lava matowym.

 

Czytaj również: Jak wybrać kabinę natryskową?


 

Nowe barwy produktów marki Kaldewei są odpowiedzią na zmianę sposobu korzystania z łazienki, jaka zaszła w ostatnim czasie. Stała się ona miejscem wyciszenia, oazą dobrego samopoczucia i relaksu. W związku z tym coraz więcej w łazienkach naturalnych, delikatnych dla oka, wyciszających barw, a coraz mniej błyszczących i jaskrawych kolorów. Doceniona przez ekspertów nagrody red dot award paleta matowych kolorów w barwach natury jest reakcją firmy Kaldewei na ten nowy trend.

 

Czytaj również: Jak wybrać kabinę prysznicową?


 

W przypadku nagrody universal design award uznanie zyskały wysiłki firmy Kaldewei w przystosowaniu produktów do potrzeb dzieci, osób starszych oraz niepełnosprawnych. Obie nagrody są dobitnym potwierdzeniem filozofii działania marki Kaldewei wedle której wyrafinowane, nowoczesne wzornictwo może iść w parze z doskonałą funkcjonalnością, walorami ekologicznymi oraz społeczną odpowiedzialnością.

 

Źródło: KLAXON Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17358 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 150

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >