Zasłony prysznicowe. Nowoczesne i estetyczne wzory zasłon prysznicowych.

Zasłony prysznicowe. Nowoczesne i estetyczne wzory zasłon prysznicowych.

Sealskin, holenderski producent tekstyliów łazienkowych, na tegoroczne lato przygotował zasłony prysznicowe praktycznie w każdym stylu. Są tu zasłony o estetyce nowoczesnej, klasycznej, romantycznej, retro, etno itp.

Zasłona Moodz to propozycja do łazienki romantycznej  Śnieżnobiała tkanina dekorowana jest   wzorami motyli, ptaków i kwiatów. Kolorystyka wzoru,  z przewagą fioletu i czerni, intrygująco kontrastuje z bielą całości. Zabieg ten sprawia, że zasłona nabiera nowoczesnego wyrazu, a jednocześnie nie brakuje jej szczypty nostalgii. Zasłona o wymiarach 180x200 cm wykonana jest z poliestru.

 

 

Nairobi, jak sugeruje nazwa, reprezentuje w nowej ofercie Sealskin styl etno. Inspiracja Czarnym Lądem widoczna jest także w kolorystyce zasłony oraz w dekoracji, którą tworzą charakterystyczne, afrykańskie wzory. Zasłona o wymiarach 180x200 cm przygotowana została z poliestru.

 

Temat motywu „grochów” jest dość złożony. Kiedyś były modne, potem trafiły do lamusa, niedawno znów wróciły do łask. Wielbicielom tego wzoru zwracamy uwagę na nową zasłonę prysznicową firmy Sealskin o nazwie Polka. Tekstylna zasłona prysznicowa (180x200 cm) przygotowana została w trzech wariantach kolorystycznych: czerwonej, czarnej i błękitnej z białymi dużymi grochami. W każdej wersji kolorystycznej zasłonie towarzyszy dywanik łazienkowy wykonany z akrylu. Dywanik o wymiarach 60x90 cm.

 

Moreno, to jedyna jednolita zasłona wśród nowości Sealskin. Elegancka i świetnie układająca się zasłona prysznicowa o wymiarach 180x200 cm wykonana została z bawełny połączonej z poliestrem. Tkanina w kolorze głębokiego turkusu jest delikatnie połyskliwa, dzięki czemu pięknie prezentuje się w świetle. Uwagę zwraca elegancki sposób przygotowania tkaniny do montażu – zasłona wyposażona została  w metalowe pierścienie do przełożenia przez drążek. Taki sposób mocowania jest nie tylko bardziej estetyczny, pozwala też tkaninie na swobodne układanie się.

 

Zasłona Monastir jest doskonałą propozycją do wnętrz stylizowanych. Dekoracja, której estetycznego źródła można dopatrywać się m.in. w orientalnych ściennych kaflach, wprowadza do wnętrza spokój i równowagę. Sprzyja temu także wyważony kolor całości. Zasłona Monastir wykonana została z poliestru połączonego z organzą. Zasłona o wymiarach 180x200 cm. Do kompletu można dokupić dywanik łazienkowy o wymiarach 60x90 cm.

 

 

Źródło: Synergia PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17195 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 360

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >