Aranżacja sypialni: meble WAJNERT w kolorze waniii

Aranżacja sypialni: meble WAJNERT w kolorze waniii

Firma WAJNERT stworzyła nową kolekcję mebli BIANCA. Prosty kształt mebli, o modnych kolorach połyskującej wanilii i havany nadadzą Twojej sypialni niepowtarzalny charakter.

Sypialnia to najbardziej prywatna przestrzeń w naszych domach. Jest naszym azylem, tajemnicą, miejscem odpoczynku i relaksu, chronimy ją przed światem zewnętrznym. Urządzając sypialnie dbamy, aby odzwierciedlała nasz gust, nasze upodobania i w końcu nasz charakter. Bez względu jaki styl wybierzemy – romantyczny czy nowoczesny, z motywami florystycznymi czy raczej proste formy geometryczne. Jedno jest pewne. Nasza sypialnia będzie piękna. Dlaczego? Bo jest nasza.
Dla tych, którzy preferują nowoczesne linie i kształty, firma Meble WAJNERT opracowała kolekcję BIANCA. Prosty kształt brył podkreślony połyskiem jasnych frontów i chromowymi dodatkami w połączeniu z funkcjonalnymi rozwiązaniami technicznymi sprawiają, że nowa kolekcja to sypialnia dla ludzi aktywnych, poszukujących nowych pomysłów.

 

 

Meble wykonane są z płyty MDF w modnych kolorach połyskującej wanilii i kolorze havana. Elementy wykończeniowe tj. uchwyty i listwy szaf mają połyskujący kolor chromu, co doskonale podkreśla nowoczesny styl sypialni BIANCA. Wygodne łóżko może być wyposażone w pojemnik, do którego dostęp umożliwia funkcjonalny mechanizm podnoszący materac. Wnętrza szaf zostały zaprojektowane, aby umożliwić zorganizowane przechowywanie rzeczy na wieszakach, półkach i w szufladach.

 

 

Kolekcja składa się z 18 elementów, które można zestawiać ze sobą w dowolnie wybrany sposób.

 

 

Źródło: 4 way communication / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19247 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 117

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >