Aranżacja, w której świat stoi otworem

Aranżacja, w której świat stoi otworem

W wieku kilkunastu lat człowiek marzy, by zawojować świat i głęboko wierzy, że uda mu się tego dokonać. Takie miasta jak Nowy Jork, Paryż czy Londyn to wówczas obowiązkowe przystanki na drodze do wyśnionego życia. Podróż ta może rozpocząć się jednak w domu. Jak sprawić, by wielki świat nawet w zaciszu pokoju zdawał się być na wyciągnięcie ręki? Czytaj dalej

 

Zacznijmy od aranżacji wnętrza!

 

Czytaj również: Aranżacje inspirowane skórą

 

 

Na szafkę

W sklepach nie brakuje elementów dekoracyjnych nawiązujących do wielkomiejskiego stylu: figurek, tekstyliów, obrazów i innych dekoracji, które pozwolą przenieść się, choćby w myślach, na drugą stronę globu. Oczywiście żadna figurka nie będzie w stanie zastąpić widoku monumentalnej Statui Wolności, jednak z pewnością zainspiruje do dobrych wyborów i pozwoli wprowadzić do wnętrza ducha wielkiej aglomeracji.

 

 

Na ścianę

Jeśli ktoś zastanawia się jeszcze, czy tapeta to dobre rozwiązanie do pokoju nastolatka, to najwyższy czas, by porzucił te wątpliwości. Ozdobne tapety już dawno wróciły do łask, a za sprawą w zasadzie nieograniczonych możliwości doboru wzorów, sprawdzają się w pomieszczeniach zamieszkałych zarówno przez tych dużych, jak i – coraz częściej – bardzo młodych domowników. Przykład? – Najnowsza kolekcja marki Lotari – I`m Young. Nowy wzór został zaprojektowany z myślą o nastolatkach i przedstawia najważniejsze atrakcje turystyczne Paryża, Nowego Jorku oraz Londynu. Ponadto na tapecie widnieje także wizerunek młodej, beztrosko jadącej na rowerze dziewczyny, która wygląda jakby lawirowała między wąskimi uliczkami romantycznego Paryża. Aż chce się do niej dołączyć!

 

Czytaj również: Sypialnia odzwierciedleniem duszy

 

 

Na okno

Aranżacji pokoju dopełnią rolety, żaluzje, zasłony – czyli wszelkie elementy, które stanowią miłą dla oka ozdobę okna. Dobrze dobrane mogą stać się także... prawdziwym oknem na świat! – Rolety drukowane z oferty dla nastolatków Lotari tworzą spójną całość z pozostałymi elementami dekoracyjnymi: tapetami, poszewkami na poduszki, a także naklejkami. Wszystkie są wykonywane na wymiar i według indywidualnych preferencji – wyjaśnia Beata Matuszkiewicz, ekspert firmy Franc Gardiner.

 

Czytaj również: Eco sypialnia

 

Każdy rodzic doskonale wie, że marzeń dziecka nie wolno lekceważyć. W pokoju urządzonym na  miarę marzeń nastolatek poczuje, że może wszystko, a odległy świat będzie – hop! – na wyciągnięcie ręki.

Źródło: Royal Brand / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 266

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >