Baterie kuchenne z diodami LED firmy Franke

Baterie kuchenne z diodami LED firmy Franke

Baterie są nieodłącznym elementem wyposażenia kuchni i do niedawna spełniały głównie funkcje użytkowe. Na szczęście nowoczesna architektura zerwała z takim sposobem myślenia - wprowadzając na rynek nowe rozwiązania techniczne. Czytaj dalej

Firma Franke poszła krok dalej i nadała bateriom kuchennym zupełnie nowy wymiar. Modele Planar Light, Just Light i Just Color marki Franke wyposażone zostały w diody LED, które efektownie oświetlają zlewozmywak lub strumień wody i jednocześnie ułatwiają pracę. Nowe baterie kuchenne Franke to propozycja dla osób, które poszukują praktycznych rozwiązań i oryginalnej odmiany w aranżacji kuchni.
Kuchnia jest jednym z najczęściej wykorzystywanych pomieszczeń w domu - tam przygotowujemy i spożywamy rodzinne posiłki, przyjmujemy gości, czasami także spędzamy wolny czas. Dlatego nie ma w niej miejsca na mało praktyczne urządzenia. Projektując kuchnię warto jest dobrze rozplanować wszystkie sprzęty pamiętając, że wiele kuchennych czynności wymaga dostępu do wody.

Z tego względu zlewozmywak z praktyczną, funkcjonalną baterią jest tak samo ważny, jak chłodziarka czy piekarnik. Firma Franke, jeden z wiodących producentów i dystrybutorów systemów kuchennych na polskim rynku codziennie dba o to, aby do Klientów trafiały produkty najwyższej jakości - efektowne, funkcjonalne oraz inspirowane najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Odpowiedzią na potrzeby wymagających Klientów są nowoczesne baterie kuchenne marki Franke, zaopatrzone w diody LED. Dzięki modelom Planar Light, Just Light i Just Color kuchnia zyska efektowny, nowoczesny wygląd zaś praca stanie się prawdziwą przyjemnością.

 

Innowacyjne i efektowne 

 
Właściwie dobrana i zamontowana bateria to szybkość i wygoda pracy w kuchni. Dlatego idealna bateria kuchenna powinna być prosta w obsłudze, trwała i zaopatrzona w mechanizm pozwalający na zmniejszenie ilości wody, zużywanej do gotowania i zmywania. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i opiniach Klientów firma Franke wprowadziła do sprzedaży innowacyjne rozwiązanie – baterie kuchenne wyposażone w diody LED.

Nowe modele z kolekcji Franke - Planar Light, Just Light i Just Color, łączą walory użytkowe z efektowną stylistyką. Baterie wyróżniają się ciekawym, minimalistycznym wzornictwem, które doskonale sprawdza się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Ponadto diody umieszczone na wylewce lub w perlatorze dyskretnie oświetlają obszar roboczy, ułatwiając pracę w obrębie zlewozmywaka. Nowe produkty firmy Franke powstały z myślą o osobach, które w kuchni nie uznają kompromisów.

 

Czytaj również: Geometria i prostota - najnowsze trendy w kuchennych bateriach.

 
Nowe baterie Franke są nie tylko efektowne i praktyczne, ale także wydajne i bezpieczne. Cechą charakterystyczną oświetlenia, w którym zastosowano diody LED, jest bowiem wysoka energooszczędność i mała ilość emitowanego ciepła. Dzięki temu diody mogą być montowane w urządzeniach mających bezpośredni kontakt z wodą i nawet przy intensywnym użytkowaniu, nie wymagają wymiany przez wiele lat. Firma Franke wprowadziła do sprzedaży trzy modele innowacyjnych baterii, różniące się umiejscowieniem ledowych żarówek i kolorem emitowanego światła: 

Planar Light – Efektowna, cicha bateria, wyposażona w diody umieszczone w dwóch rzędach na spodzie wylewki. Dzięki ustawieniu wyciąganej wylewki równolegle do powierzchni zlewozmywaka i stosunkowo dużej powierzchni świetlnej, diody precyzyjnie oświetlają cały obszar roboczy jasnym światłem. Mechanizm uruchamiany jest manualnie, niezależnie od strumienia wody, dzięki czemu możemy dostosować funkcjonalność baterii do swoich potrzeb. Bateria dostępna jest w dwóch kolorach – chromowanym i czarnym. Cena  detaliczna (model chromowany i czarny)

 

 

Just Light – nowoczesna, cicha bateria z wyciąganą wylewką, dostępna w wersji chromowanej. Diody LED zamontowane zostały w perlatorze, dzięki czemu efektownie oświetlają strumień wody jasnym, niebieskim światłem. Bateria nie wymaga zasilania sieciowego, ponieważ aktywacja światła wytwarzanego przez miniaturową turbinę hydroelektryczna następuje w momencie uruchomienia strumienia wody.

 

 

Just Color – nowoczesna, cicha bateria z wyciąganą wylewką, dostępna w wersji chromowanej. Diody LED zamontowane zostały w perlatorze, dzięki czemu efektownie oświetlają strumień wody. Kolor światła zmienia się w zależności od temperatury wody – od niebieskiego do czerwonego. Bateria nie wymaga zasilania sieciowego, ponieważ aktywacja światła wytwarzanego przez miniaturową turbinę hydroelektryczną następuje w momencie uruchomienia strumienia wody.

 

 


Gwarancja jakości 


Wszystkie baterie kuchenne marki Franke wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów i z użyciem najnowszych technologii, zapewniających wieloletnią, bezproblemową eksploatację.

Baterie wyposażone zostały w nowoczesne, trwałe głowice ceramiczne, pozwalające szybko wyregulować strumień i temperaturę wody. Każdy produkt marki Franke z wyciąganą wylewką posiada także specjalny zawór, odcinający powrót wody z wyciąganego natrysku. Dzięki temu ponowne użycie baterii nie wymaga czekania na powrót wody do baterii.  Planar Light, Just Light i Just Color, podobnie jak wszystkie baterie kuchenne z oferty Franke Polska, objęte zostały przez producenta 15-letnią gwarancją.

 

Czytaj również: Aranżacja kuchennej strefy wody


Źródło: ConTrust / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18509 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 133

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >