Bezpłatne zaprojektowanie systemu nawadniania w ogrodzie

Bezpłatne zaprojektowanie systemu nawadniania w ogrodzie

Bezpłatne spotkanie z projektantem Twojego ogrodu – już w najbliższą sobotę 21 kwietnia br. w CH Leroy Merlin w Piasecznie będzie można odwiedzić punkt ekspercki marki Gardena.

 

Eksperci tego dnia odpowiedzą na pytania dot. nawadniania ogrodu oraz wykonają indywidualne projekty systemu nawadniania. Na rozpoczęcie tegorocznego sezonu ogrodniczego marka Gardena zaprasza wszystkich właścicieli ogrodów do zaprojektowania odpowiedniego systemu nawadniania dopasowanego do potrzeb danego ogrodu. „Odpowiednie nawadnianie jest podstawą każdego ogrodu. To zarządzanie optymalnym życiem roślin w ogrodzie, aby nasadzenia oraz trawnik były zielone i w dobrej kondycji mimo upalnych, suchych czy deszczowych dni.

 

Czytaj również: Zasady prawidłowego zabezpieczania drewna

 

 

To także racjonalne gospodarowanie wodą i duża oszczędność naszego czasu. Gardena od kilkudziesięciu lat oferuje profesjonalne rozwiązania w zakresie czterech obszarów tworzących systemy nawadniania tzn. pompowania wody, sterowania nawadnianiem, transportu i dozowania wody. Każdy kto dostarczy do nas plan swojego ogrodu otrzyma profesjonalnie opracowany projekt systemu nawadniania oraz wycenę urządzeń jakie musielibyśmy zainstalować w naszym ogrodzie . Większe i bardziej czasochłonne projekty będą odsyłane klientom do sklepu w ciągu 7 dni” – mówi Dariusz Kaproń, Ekspert marki Gardena.

 

 

Gardena dysponuje ofertą odpowiadającą różnym potrzebom i gustom. Pompy, sterowniki, węże, wózki do węży, pistolety zraszające, natryski oraz zraszacze charakteryzują się optymalnymi walorami ergonomicznymi i najwyższym komfortem użytkowania. W ramach oferty znajdują się rozwiązania z zakresu nawadniania ręcznego oraz automatycznego i półautomatycznego systemu nawadniania. Dzięki nim ogród i nasadzenia są w idealnym stanie przy minimalnym nakładzie czasu i jednocześnie maksymalnym komforcie.

 

Czytaj również: Od kiedy zacząć prace ogrodowe?


 

Spotkaj się z Ekspertem!

Marka Gardena zaprasza wszystkich właścicieli ogrodów na swoje stoisko, które będzie znajdowało się w dziale „Ogród” CH Leroy Merlin w Piasecznie, na ul. Puławskiej 46. Punkt będzie czynny w godzinach otwarcia sklepu tj. od 8:00 do 18:00. Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z nowoczesnymi technikami nawadniania oraz uzyskają praktyczne porady jak prawidłowo wykorzystywać je w swoim ogrodzie. Aby uzyskać porady oraz otrzymać gotowy projekt systemu nawadniania wystarczy tylko:

 

•    dostarczyć plan ogrodu wykonany w skali

 

•    zaznaczyć teren, który potrzebuje nawadniania (np. trawnik, żywopłot, rabata)

 

•    zaznaczyć teren nie przeznaczony do nawadniania (np. dom, podjazd, altana)

 

•    zaznaczyć miejsce ujęcia wody

 

•    podać wydajność ujęcia (tzw. próba wiaderkowa – w ile sekund można napełnić wiadro o pojemności 10 litrów)

 

 

Sam także możesz zaprojektować!

Każdy, kto nie będzie mógł osobiście uczestniczyć w spotkaniu z Ekspertem Gardeny, może samodzielnie zaprojektować system nawadniania w swoim ogrodzie poprzez wykorzystanie aplikacji zamieszczonej na stronie: www.gardena.pl. Korzystając z pełni intuicyjnego i prostego programu Sprinklersytem wystarczy naszkicować swój ogród wraz z jego otoczeniem i elementami takimi jak dom, garaż czy rabaty kwiatowe, rozmieścić zraszacze i rury montażowe, by po chwili zobaczyć na ekranie komputera profesjonalnie zaprojektowany, dopasowany do konkretnego ogrodu system nawadniania.

 

Spotkaj się i porozmawiaj z Ekspertem o Twoim ogrodzie! Punkt ekspercki – 21 kwietnia br. godz. 8:00-18:00, dział „Ogród” CH Leroy Merlin w Piasecznie, ul. Puławska 46.

 

Źródło: ComPress S.A. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18327 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 141

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >