Dobre samopoczucie w pokoju malucha

Dobre samopoczucie w pokoju malucha

Chcesz, aby maluch doskonale czuł się w swoim pokoju? By chętnie i z przyjemnością spędzał w nim czas? Postaw na piękne, kolorowe i funkcjonalne gadżety. Nie dość, że rozweselą pokoik maluszka, to jeszcze spełnią wiele innych, ważnych i poważnych funkcji. Jakich?

 

Wygodniej i weselej

Nie sposób urządzić pokoju pociechy, nie sięgając po gadżety. To właśnie one sprawiają, że pokój Twojego dziecka jest śliczny, kolorowy, po prostu bajeczny. I bardzo funkcjonalny. Bo gadżety nie tylko pozwalają maluchom żyć wygodniej, ale też uczą wielu potrzebnych umiejętności. Nie od dziś przecież wiadomo, że dzieci najlepiej, najchętniej i najefektywniej uczą się poprzez zabawę. A kolorowe superdekoracje i gadżety służą temu najlepiej.

 

 

Miejsce na zabawki

Czy wiecie, że kolorowy kosz na zabawki to absolutny must have w pokoju malucha? I gadżet, który Twoje dziecko pokocha od razu. Zwłaszcza, gdy miejsce, w którym będą przechowywane skarby Twojej pociechy, jest tak kolorowe i bajkowe jak kosz na zabawki Skip Hop ze sklepu www.babymama.pl. To praktyczny kosz do zadań specjalnych, który pomieści ukochane pluszaki i inne zabawki Twojego dziecka i zadba o porządek wokół. Lekki, kompaktowy, łatwy do utrzymania w czystości, wolny od substancji szkodliwych. W mig docenią go nie tylko bobasy, ale także młode mamy. Bo pojemnik na zabawki skip Hop sprawdza się nie tylko w domu, ale też w podróży.

 

Czytaj również: Wnętrze dla malucha

 

Uczy porządku

Czy wiesz, jak nauczyć dziecko o dbania o porządek? Zamień obowiązek w czystą przyjemność, a efekty będą szybkie i zaskakujące. Unikaj wydawania poleceń. Lepszym, skuteczniejszym i… zwyczajnie przyjemniejszym sposobem na nauczenie malucha dbania o czystość jest potraktowanie sprzątania jak świetnej zabawy. Ustaw pojemnik na zabawki Skip Hop na środku pokoju i zorganizuj wyścigi. Na zwycięzcę niech czeka przepyszny deserek i Twoja pochwała. Efekt murowany! Kosz na zabawki Skip Hop ze sklepu www.babymama.pl to modny, praktyczny, ciekawy i stylowy dodatek do pokoju dziecięcego.

Źródło: Pawłowska Media / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18313 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 102

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >