Farby do wnętrz Dulux - Nowe kolory świata

Farby do wnętrz Dulux - Nowe kolory świata

Rodzina gotowych farb Dulux zyskała nowe oblicze AkzoNobel, światowy lider produkcji farb i lakierów, wprowadził na polski rynek 9 nowych kolorów farb Dulux EasyCare i 6 w ramach marki Dulux Kolory Świata. Wszystkie wpisują się w linię najmodniejszych w tym sezonie barw. Doskonale podkreślą też charakter oraz przeznaczenie wnętrza, a przebywających w niej mieszkańców wprowadzą w oczekiwany nastrój. Czytaj dalej

 

Globalne Centrum Estetyczne firmy AkzoNobel, producenta m.in. farb Dulux, od ponad szesnastu lat uczestniczy w kreowaniu światowych trendów kolorystycznych, przygotowując publikację ColourFutures. Prezentuje w niej nie tylko najmodniejszy w danym sezonie kolor, lecz także barwy, które zdaniem specjalistów z szeroko pojętego designu najlepiej odpowiedzą na panujące na świecie nastroje i oczekiwania. Mają one zainspirować ludzi z wszystkich zakątków globu do aranżowania pięknych i wyjątkowych wnętrz. – W 2019 roku budzimy się do nowego pozytywnego nastroju, chcemy tworzyć domy pełne celu i możliwości. Nasze propozycje kolorystyczne obiecują przynieść świeżą energię, inspirują i otwierają na różnorodność – mówi Heleen van Gent, Dyrektor Kreatywna Globalnego Centrum Estetycznego AkzoNobel. 

 

Farby do wnętrz Dulux - Nowe kolory świataVintage Miodowy, Dulux EasyCare

Czytaj również: Jak dopasować kolor i rodzaj farby do stylu mieszkania?

 

Na bazie przewidywanych trendów paleta Dulux EasyCare w Polsce wzbogacona została o 9 kolorów, a Dulux Kolory Świata o 6 nowych barw. Wszystkie dostępne są w formie gotowych produktów.– Przy wyborze kolorów o największym potencjale oraz linii barw, które w najbliższym czasie będą najmodniejsze w naszym kraju, mocno bazowaliśmy na trendach kolorystycznych proponowanych w ramach corocznej kampanii ColourFutures. Uważnie śledziliśmy także najnowsze trendy konsumenckie, kierunek, w jakim zmierza wzornictwo i design w Polsce oraz analizowaliśmy dynamikę sprzedaży naszych produktów i media społecznościowe – mówi Robert Gwara, Brand Manager Dulux. – Wśród naszych nowości można więc znaleźć między innymi Kolor Roku AkzoNobel 2019 – Spiced Honey, który w polskiej odsłonie zawita na sklepowych półkach jako Vintage Miodowy – dodaje. 

 

Wyczaruj nastrojowe wnętrza – inspiracje z nowościami Dulux 

Kolory odzwierciedlają towarzyszące nam emocje. Mają też ogromny wpływ na nasze zachowanie i nastrój. Ma to swoje odbicie również w sposobie aranżacji wnętrz. Wyrazisty akcentkolorystyczny potrafi nadać im zupełnie odmiennego charakteru lub wzmocnić oczekiwany efekt.

 

Zatrzymaj się i pomyśl

Szukając wyciszenia, intuicyjnie wybieramy stonowane wnętrza, w których możemy odciąć się od bodźców zewnętrznego świata i swobodnie skupić się na ważnych dla nas zagadnieniach. Neutralne kolory w naszym otoczeniu pomogą nam osiągnąć wewnętrzną równowagę i spokój. Dodatkiem do ścian w barwach Vintage Miodowy, Błękitny Lodowiec, Czarno na Białym lub Noc Polarna mogą stać się meble vintage z polerowanego drewna, przyjemne w dotyku tkaniny – zasłony, poduszki oraz rośliny doniczkowe.

 

Znajdź czas na marzenia 

Romantyczne pastele w odcieniach Mleczna Pralina, Różowy a Brąz pozwolą wyczarować przestrzeń, w której czas płynie jakby wolniej. Stanowią idealną oprawę do podróży w głąb siebie – w poszukiwaniu najskrytszych pragnień i marzeń

 

Ciesz się wspólnymi chwilami

Stylowe Khaki i Ogród Zen otulą swoim ciepłem miejsce spotkań z rodziną oraz przyjaciółmi. Uzupełnione o egzotyczną zieleń kwiatów i roślin zaproszą do wspólnego spędzania czasu.

 

Podejmuj wyzwania

Zieleń Boho i Energia Oceanu, czerpiąc barwy z tętniącej życiem natury, inspirują do kreatywnego działania. Ich intensywne i głębokie kolory wpływają pobudzająco, zapewniając dodatkową porcję energii – nadają rozpędu, motywują do podejmowania nowych wyzwań. 

 

Czytaj również: Aranżacja wnętrza z namiastką atmosfery urokliwej Wenecji.

 

Czarno na Białym, Dulux EasyCare

Farby do wnętrz Dulux - Nowe kolory świata

Farby do wnętrz Dulux - Nowe kolory świata

Farby do wnętrz Dulux - Nowe kolory świataBłękitny Lodowiec, Dulux Kolory Świata

Farby do wnętrz Dulux - Nowe kolory świataNoc Polarna, Dulux Kolory Świata

Farby do wnętrz Dulux - Nowe kolory świataMiedziany Oranż, Dulux EasyCare

Farby do wnętrz Dulux - Nowe kolory świataNajpopularniejszy Szary, Dulux EasyCare

Farby do wnętrz Dulux - Nowe kolory świataMleczna Pralina, Dulux EasyCare

Źródło: Consulting'n more / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18313 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 90

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >