Jak dopasować brodzik? Brodzik akrylowy dopasowany do kabiny prysznicowej.

Jak dopasować brodzik? Brodzik akrylowy dopasowany do kabiny prysznicowej.

Każdy, kto posiada w swojej łazience kabinę prysznicową wie, jak ważny jest właściwy dobór odpowiedniego brodzika. Producenci podążając za zmieniającymi się potrzebami i oczekiwaniami konsumentów, wprowadzają w tej dziedzinie coraz więcej udogodnień. Czytaj dalej

Najbardziej popularne na polskim rynku są brodziki akrylowe. Ten stosunkowo lekki i bezpieczny materiał ma gładką powierzchnię, która pozwala na łatwe czyszczenie i polerowanie, dzięki czemu zachowuje idealny wygląd przez lata. O brodzikach dostępnych w ofercie firmy Sanplast SA opowiada przedstawiciel firmy….Pan/Pani XYZ

Brodziki akrylowe marki SANPLAST wykonane są z akrylu sanitarnego najwyższej jakości. Materiał posiada właściwości antypoślizgowe, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Produkty z akrylu sanitarnego cechuje doskonale gładka powierzchnia, dzięki czemu ich czyszczenie jest niezwykle łatwe. Akryl to tworzywo barwione w masie, przez co wszelkie rysy, które mogą wystąpić podczas użytkowania łatwo usunąć poprzez polerowanie. Gwarantuje to nieskazitelny wygląd przez wiele lat. Stosowanie przez nas najlepszych materiałów oraz systematyczne badania jakościowe pozwoliły nam wydłużyć okres gwarancji na niezmienność barwy akrylu i inne wady powierzchni wyrobów akrylowych aż do 7 lat.

 

 

Brodziki SANPLAST wykonane z odlewów mineralnych charakteryzują się znakomitymi właściwościami użytkowymi oraz walorami estetycznymi. Niezwykle gładka, nieporowata powierzchnia ułatwia utrzymanie brodzików w czystości i eliminuje rozwój groźnych bakterii, co jest szczególnie istotne w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Niewątpliwą zaletą wyrobów z odlewów mineralnych jest odporność na substancje chemiczne i plamiące. Wszelkie zabrudzenia są łatwe do usunięcia przy użyciu delikatnych środków myjących. Jest to także materiał odporny na ścieranie oraz gwałtowne zmiany temperatury, dzięki czemu brodziki zachowują swój pierwotny wygląd przez długi czas. Wyroby z odlewów mineralnych są polecane przez wielu architektów i projektantów.

 

 

Oferta brodzików jest bardzo bogata, zawiera rozmaite możliwości wyboru: brodziki płytkie, głębokie, z siedziskiem, zabudowane lub niezabudowane, czy też wpuszczane w posadzkę. Różnorodność stylów, kształtów i wymiarów, pozwala dopasować brodzik do każdej przestrzeni i stylu każdej łazienki. Różnorodność kształtów: od kwadratowych, po prostokątne, półokrągłe, przyścienne półokrągłe, narożne okrągłe, okrągłe, pięciokątne, w wymiarach od 70x70 do 90x180 cm sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 


W większości brodziki wyposażone są standardowo w stelaż montażowy i system mocowania do ściany, co pozwala na samodzielne, szybkie i stabilne usadowienie brodzika. Klient zainteresowany zabudową brodzika, znajdzie u nas również praktyczne obudowy z łatwym systemem mocowania.

 

Aby zachować szczelność kabina i brodzik, muszą być dopasowane, chodzi tu szczególnie o wymiary i promień. Nie należy zapominać również o takich cechach, jak kolor, czy wspólny design.

Jednym z wyznaczników wyboru brodzika jest jego przeznaczenie. Brodziki z wyprofilowanym, antypoślizgowym dnem oraz głębokie brodziki z siedziskiem, będą doskonałym ułatwieniem codziennej kąpieli małych dzieci. Dla osób lubiących stylowe, nowoczesne kształty oraz designerski styl doskonały będzie płytki brodzik o dopasowanych wymiarach lub o awangardowym kształcie – okrągły lub pięciokątny. Trzeba pamiętać, że wybór brodzika zdecydowanie zależy od naszych indywidualnych potrzeb oraz stylu, jaki ma panować w naszej łazience.

Źródło: AchA PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19245 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >