Kominki elektryczne sposobem na domową atmosferę

Kominki elektryczne sposobem na domową atmosferę

Duże, otwarte przestrzenie i minimalizm formy sprawiają, że mieszkania w nowoczesnym stylu często postrzegane są jako zimne i ascetyczne. Sposobem na wprowadzenie do nich przytulnej i domowej atmosfery mogą być kominki elektryczne Bella, Bianca oraz Laguna marki Optiflame, których nowoczesny design doskonale harmonizować będzie ze współczesną stylistyką. Czytaj dalej

Bella – piękno w twoim domu

Bella marki Optiflame – kominek elektryczny z obudową – to propozycja dla ludzi odważnych, ceniących ciekawe formy i wyraziste barwy. Na jego niepowtarzalny, designerski wygląd składa się prosta obudowa w kolorze biało-czarnym oraz górna półka wykonana z hartowanego szkła. Połączenie kontrastowo zestawionych barw oraz najnowszych rozwiązań technologicznych sprawia, że idealnie wpisze się on w wystrój mieszkań urządzonych w nowoczesnym stylu. Kominek Bella marki Optiflame wyposażony został w termowentylator o mocy 2,0 kW oraz palenisko imitujące płonące polana. Realistycznie wyglądający efekt płomienia podkreśli piękno surowego, współczesnego wnętrza oraz nada mu wyjątkowo ciepły i przyjazny klimat. Na uwagę zasługuje również fakt, iż efekt płomienia działa niezależnie od funkcji grzewczej, dzięki temu w długie, ciepłe wieczory możemy delektować się blaskiem ognia bez niepotrzebnego ogrzewania pomieszczenia.

 

Kominek elektryczny Bella marki Optiflame

fot. OptiflameBianca -  styl i funkcjonalność

Nowoczesne aranżacje wymagają oryginalnych i praktycznych rozwiązań. Kominek elektryczny z obudową Bianca marki Optiflame spełnia w tym zakresie oczekiwania użytkowników. W odróżnieniu od tradycyjnych kominków nie wymaga usuwania popiołu, magazynowania opału oraz czyszczenia komina. Nieskomplikowana obsługa sprawia, iż każdy z członków rodziny będzie w stanie poradzić sobie z jego uruchomieniem. Wystarczy bowiem podłączyć go do prądu za pomocą przewodu zasilającego z wtyczką, aby móc w pełni rozkoszować się ciepłem i przyjemnym widokiem płomieni.

 

Dodatkowo, zastosowane w modelu Bella rozwiązania wpływają na komfort użytkowania. Duży, 26 calowy wkład kominkowy z imitacją płonących polan, wbudowany termowentylator ze sterowaniem termostatycznym, który łagodnie rozprowadza ciepło po pomieszczeniu oraz możliwoć regulacji jasności i prędkości płomienia za pomocą pilota zdalnego sterowania sprawiają, że korzystanie z kominka elektrycznego Bianca marki Optiflame to prawdziwa przyjemność. O nowoczesnym charakterze świadczy również jego nowoczesny design. Lakierowana, błyszcząca obudowa w kolorze głębokiej czerni, oryginalny karbowany panel wewnętrzny oraz geometryczny kształt, w myśl zasady im „ mniej tym lepiej”, z pewnością zachwyci miłośników wnętrz w stylu minimalistycznym i będzie stanowić wyrazistą ozdobę wnętrza.

 

Kominek elektryczny Bianca marki Optiflame

fot. Optiflame

 

Laguna –  z funkcją filtrowania powietrza

Laguna marki Optiflame to wyjątkowo efektowny kominek elektryczny z obudową. Wyposażony został bowiem w trzydziesto calowy wkład z efektem płonących polan. Jego ciekawy wygląd oraz duży rozmiar sprawia, iż wpisze się w wystrój przestronnych i wysokich pomieszczeń, zagospodarowując pustą przestrzeń.  Kominek zdobi prosta, geometryczna obudowa w czarnym kolorze z wewnętrznym  wypełnieniem w barwie stali i górną półką wykonaną ze szkła. Kolorystyka, forma, a także gładka i jednolita powierzchnia kominka Laguna harmonizuje ze stylistyką nowoczesnych wnętrz.

 

Co ciekawe, kominek elektryczny Laguna marki Optiflame posiada również funkcję filtrowania  powietrza, która oczyszcza pomieszczenie z alergenów, zanieczysczeń i pyłków. Możliwość uruchomienia jej bez konieczności pracy termowentylatora to dodatkowa zaleta, która sprawia, że kominek Laguna marki Optiflame jest wyjątkowo wygodny w użytkowaniu. Styl nowoczesny, choć tak chętnie wykorzystywany przez projektantów, często razi chłodem i mało przytulną atmosferą. Sposobem na jego ocieplenie są nowe kominki elektryczne Bella, Bianca, Laguna marki Optiflame. Ich nowoczesny design podkreśli charakter nowoczesnego wystroju, a szczególny blask płomieni nada wnętrzu ciepłego i przyjaznego charakteru.

 

Kominek elektryczny Laguna marki Optiflame

fot. Optiflame

 


 

Źródło: FlyPR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >