Krzesła biurowe godne każdej sali konferencyjnej. Krzesła biurowe Active i Cube – eksperci od wygody

Krzesła biurowe godne każdej sali konferencyjnej. Krzesła biurowe Active i Cube – eksperci od wygody

W pomieszczeniach, w których dużo czasu spędzamy siedząc, takich jak sale konferencyjne czy poczekalnie, istotne jest dobranie krzeseł gwarantujących komfort.

Podczas wielogodzinnych spotkań, kiedy podejmowane są decyzje o ważnych posunięciach firmy, ciężko zachować koncentrację i wydajność pracy. Dlatego coraz częściej szukamy pomysłów, dotyczących wystroju pomieszczeń, które będą stymulować nasz wysiłek intelektualny oraz zapewnią komfort na długie godziny. Podobnie w przypadku poczekalni czy recepcji pragniemy, aby nasi klienci czas oczekiwania mogli spędzić w dogodnych warunkach. Warto zatem zwrócić uwagę na odpowiedni dobór krzeseł. Doskonale w tego typu pomieszczeniach sprawdzą się krzesła stacjonarne Active i Cube z nowej kolekcji „24h at work” firmy Dziedzic.


Oryginalne wykończenie
Kolekcje Active oraz Cube charakteryzują się odpowiednio wyprofilowanym kształtem, dzięki czemu krzesła dopasowane są do ciała, a długie siedzenie przestaje być uciążliwe. Osoby szczególnie ceniące wygodę będą ponadto usatysfakcjonowane możliwością wyboru modelu z podłokietnikami.
Krzesła stacjonarne Active i Cube wyróżniają się oryginalną formą, wzorowaną na prostocie kształtu kostki. Linia Active znakomicie sprawdzi się w salach konferencyjnych czy biurach, natomiast kolekcja Cube będzie odpowiednim rozwiązaniem w recepcjach i poczekalniach. Dzięki solidnemu wykonaniu, dodatkowym wzmocnieniom wewnątrz profilu krzesła oraz łączeniom elementów metodą lutowania, miejsca pracy zostaną wzbogacone przez trwałe, funkcjonalne oraz efektowne meble.


Firma Dziedzic oferuje ponadto szeroki wybór tkanin w bogatej kolorystyce. Dobór odpowiedniego obicia jest niezwykle istotny. W zależności od wystroju gabinetu możemy podkreślić jego rangę, bądź ożywić wnętrze bardziej wyrazistymi barwami.


Nowoczesny, charakteryzujący się minimalizmem, design krzeseł Active i Cube wniesie ożywczą świeżość do gabinetów, poczekalni, recepcji. Jak wystrój wnętrza wpływa na jakość pracy wiemy już dzisiaj wszyscy, ale ważne jest także wywarcie dobrego wrażenia na naszych klientach. Te efekty z pewnością osiągniemy dzięki stylowym i ergonomicznym krzesłom stacjonarnym z kolekcji Active i Cube firmy Dziedzic.

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17887 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >