Latarka na udane wakacje

Latarka na udane wakacje

Niezależnie jak i gdzie planujemy spędzić nadchodzące wakacje z pewnością przyda się nam porządna latarka. Na rynku jest wiele przenośnych źródeł światła, jednak warto wybrać takie, które da nam pewność, że zadziała, kiedy będziemy tego potrzebować.

 

Firma OSRAM, renomowany producent systemów oświetleniowych, ma w swojej ofercie między innymi nowoczesne latarki CROSSER i SIRIUS w technologii LED, które warto wybrać poszukując odpowiedniego produktu dla siebie. Dobra latarka musi sprostać wielu wymaganiom. W zależności od przeznaczenia warto, aby miała np. funkcję oświetlania całego pomieszczenia, nadawania krótkich sygnałów, regulację jasności lub magnetyczny uchwyt. Z pewnością każda powinna mocno świecić, być poręczna, lekka oraz charakteryzować się niskim zużyciem energii. Cechy te łączą w sobie produkty OSRAM już dostępne na polskim rynku.Latarki z rodziny CROSSER i SIRIUS wykorzystują technologię LED, która znacząco poprawia jakość wytwarzanego światła oraz wydłuża czas działania baterii. Dzięki temu nie grozi nam, że nagle, w najbardziej nieodpowiednim momencie znajdziemy się w ciemnościach. Zastosowane ultrajasne i niezawodne LED Golden Dragon Plus gwarantują długie i komfortowe działanie. Wybór rozmiarów i funkcji pozwala także dobrać optymalne rozwiązanie dla naszych potrzeb. Takie latarki są niezastąpione zarówno podczas wypoczynku, jak i w podróży.


 

Linia CROSSER

Linia CROSSER została zaprojektowana z myślą o miłośnikach przygód i aktywnego spędzania czasu. Wszystkie modele mają solidną, odporną na uszkodzenia, wielofunkcyjną obudowę. Dodatkowo posiadają możliwość przyciemniania światła, co pozwala wydłużyć dodatkowo czas działania baterii.•    CROSSER SPOTLIGHT - dzięki zastosowanej technologii LED wytwarza dużą ilość światła, przez co jest niezastąpiona na kampingach i pod namiotem. Ruchoma głowica jest wyjątkowo pomocna, gdy na przykład musimy w nocy zmienić koło lub ugotować posiłek na palniku turystycznym. Dodatkowo praktyczny pasek na ramię umożliwia jej wygodny transport.


•    CROSSER TUBE wyróżnia szeroka podstawa, dzięki której można ją pewnie postawić - niezależnie od rodzaju podłoża. Nowoczesna technologia High Power LED zapewnia bardzo jasne i mocne światło, który można ściemnić. Zamontowany hak z zatrzaskiem pozwala podwiesić ją np. w namiocie, na łódce lub przypiąć do plecaka.


•    CROSSER MULTIFUNCTION z pewnością idealnie sprawdzi się, kiedy potrzebne są wolne ręce. Magnes z tyłu tej wytrzymałej lampy umożliwia przymocowanie jej na przykład do samochodu, albo dowolnej metalowej powierzchni. Wysuwana teleskopowo, wielofunkcyjna głowica oraz funkcja świecącej wokół lampy mogą okazać się niezastąpione w wyjątkowych sytuacjach.


•    CROSSER LARGE, CROSSER MEDIUM, CROSSER SMALL i różnią się od siebie długością i liczbą mieszczących się w nich baterii. Dostępne są w wersjach 26cm, 22cm, 14cm. Wszystkie mają klasyczny podłużny kształt, wytrzymałą obudowę oraz bardzo duży strumień świetlny dzięki technologii LED. Ergonomiczny uchwyt oraz bardzo długi czas pracy zapewniają długie
i komfortowe użytkowanie.


•    CROSSER MICRO to najmniejszy, mierzący jedynie 7,5 cm model, który można z powodzeniem nosić nawet jako praktyczny breloczek do kluczy. Dzięki temu, że nie zajmuje dużo miejsca idealnie sprawdza się też w podróży.SIRIUS - najjaśniejsza gwiazda nocnego nieba

Gama latarek LED SIRIUS wyróżnia się funkcjonalnością połączoną z niebanalnym wzornictwem. Klasyczna, aluminiowa obudowa emituje wyraźny i jasny strumień światła. Nawet w największych ciemnościach bez trudu odnajdziemy włącznik, który także po wyłączeniu latarki pozostaje delikatnie podświetlony.

 

 

Źródło: Multi PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18194 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 86

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >