Listwy sufitowe jako idealne rozwiązanie w dekorowaniu pomieszczeń

Listwy sufitowe jako idealne rozwiązanie w dekorowaniu pomieszczeń

LUX to kolekcja efektownych elementów do dekoracji ścian i sufitów marki Marbet Decor. Listwy sufitowe i naścienno-sufitowe o różnorodnych kształtach oraz narożniki o delikatnych motywach dopełnią aranżację pomieszczeń.

 

Eleganckie wykończone sufity i kompozycje na ścianach dodadzą szyku modnie urządzonym wnętrzom.  W kolekcji LUX dostępne są listwy sufitowe, naścienno-sufitowe, narożniki i łączniki o zróżnicowanym wzornictwie, od nowoczesnego po klasyczne. Ozdobne elementy, wykonane ze spienionego polistyrenu, wyeksponują sufity i staną się stylową dekoracją ścian. Gama produktów dekoracyjnych LUX to zestaw kilkudziesięciu listew o różnych kształtach i szerokościach.

 

Czytaj również: Wykorzystanie listew dekoracyjnych podczas remontu

 

 

Listwy z kolekcji Lux. Fot. Marbet Decor

 

Znajdziemy wśród nich modele o prostych, zdecydowanych liniach, które doskonale wkomponują się w wystrój pomieszczeń utrzymanych w duchu minimalizmu. Natomiast zwolennicy klasyki docenią listwy o subtelnych, delikatnie zaokrąglonych wzorach. Do listew naścienno-sufitowych można dobrać jedną z kilku propozycji efektownych narożników, co pozwala na ułożenie na ścianach regularnych kompozycji, które można dowolnie mnożyć. Całości dopełnią także ozdobne łączniki, które umożliwiają dowolne zestawianie listew.

 

Czytaj również: Trójwymiarowe dekoracje ścienne o nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych

 

Nowoczesna aranżacja z wykorzystaniem listew z kolekcji Lux. Fot. Marbet Decor

 

Bo liczą się szczegóły

Na wyrazistą aranżację modnych, nowoczesnych czy klasycznych, wnętrz składa się wiele elementów. Odpowiednia kolorystyka ścian i sufitów, meble o stylowym wzornictwie, intrygujące oświetlenie czy spójność dodatków - wszystko to ma wpływ na ostateczny obraz przestrzeni mieszkalnej. W wystroju pomieszczeń, zwłaszcza tych reprezentacyjnych, jak salon czy jadalnia, ważny jest każdy szczegół.

 

Czytaj również: Trójwymiarowe materiały wykorzystywane w aranżacjach mieszkań

 

 

Narożnik z kolekcji Lux. Fot. Marbet Decor

 

Wnętrza urządzone zgodnie z najnowszymi trendami warto uzupełnić eleganckimi listwami dekoracyjnymi z kolekcji LUX marki Marbet Decor. Ozdobne detale w postaci listew sufitowych i naścienno-sufitowych staną się estetycznym zwieńczeniem luksusowego wystrój wnętrza. Ciekawy rezultat osiągniemy montując listwy na ścianach w symetryczne, powtarzalne figury łączone w całość przy pomocy narożników. Inną propozycją na upiększenie wnętrza jest także „oprawienie” listwami naścienno-sufitowymi luster, obrazów czy zdjęć.

Źródło: E.C.H.O Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >