Najnowocześniejszy biurowiec w Polsce

Najnowocześniejszy biurowiec w Polsce

Adgar Postępu Sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Adgar Plaza B z firmą Żywiec Zdrój S.A., największym producentem wody butelkowanej w Polsce. Czytaj dalej

 

Budynek Adgar Plaza B znajduje się przy ulicy Postępu w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie. Należy do kompleksu biurowego Adgar, jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w stolicy, zapewniającego warunki sprzyjające efektywnej pracy. Żywiec Zdrój S.A. zajmie powierzchnię 1 164,7 m2, na ósmym piętrze oraz na antresoli w 10-pietrowym budynku Adgar Plaza B, który został oficjalnie otwarty jesienią 2010 roku. Do dyspozycji najemców pozostaje w nim jeszcze 1 700 m2. Najemca przeprowadzi się do nowego biura w czerwcu 2012 roku, po zakończeniu prac związanych z wykończeniem i aranżacją wnętrz. W imieniu firmy Żywiec Zdrój S.A. umowę najmu podpisali Iwona Nowakowska, Dyrektor Łańcucha Dostaw oraz Jakub Kalinowski, członek zarządu. Firmę Adgar Postępu Sp. z o.o. reprezentowali Eyal Litwin, wiceprezes w Adgar Investments & Development Ltd. oraz Tomasz Piotrowski, prawnik. Umowa została zawarta na 5 lat.

 

„Wybraliśmy budynek Adgar Plaza B ze względu na jego atrakcyjną lokalizację w Centrum Biznesowym na Mokotowie. Szukając powierzchni biurowej zwracaliśmy szczególną uwagę na rozwiązania sprzyjające efektywnej pracy – nowoczesne wyposażenie i zastosowanie zaawansowanych technologii, optymalny projekt architektoniczny, jak również znajdujący się w pobliżu kompleks sportowo-rekreacyjny z restauracją i kawiarnią” – powiedziała Iwona Nowakowska, Dyrektor Łańcucha Dostaw w Żywiec Zdrój S.A

 

Czytaj również: Silny wzrost cen akcji na GPW

 

„Jesteśmy dumni, że do grona najemców w kompleksie biurowym Adgar dołączyła firma Żywiec Zdrój S.A., największy producent wody butelkowanej w Polsce. W wielu kwestiach myślimy podobnie – my także zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie dla sukcesu działalności biznesowej mają przyjazne, estetyczne i motywujące warunki pracy. Już w momencie projektowania naszych budynków przewidzieliśmy w nich rozwiązania sprzyjające ochronie środowiska naturalnego, takie jak maksymalne doświetlenie pomieszczeń światłem naturalnym, wykorzystanie materiałów pochodzących od lokalnych dostawców czy zielony dach nad wolnostojącym budynkiem garażu naziemnego” – podkreślił Eyal Litwin, wiceprezes w Adgar Investments & Development Ltd.

 

Wśród firm, których siedziby znajdują się w kompleksie Adgar, obejmującym budynki Adgar Plaza A i B oraz Adgar Business Centre znajdują się m. in.: Pfizer, DuPont, Antalis Polska, Biuro Informacji Kredytowej, Business Advisors, Diebold, DQS Polska, EDP Polska, Futurestep, Gilead Polska, Gruper, MAP Polska, PartyLite, Schneider Electric, Symantec, Urząd Zamówień Publicznych oraz biura spółek zależnych firmy Adgar w Polsce.

 

Czytaj również: W centrum Warszawy są dostępne tylko duże biura


 

Kompleks biurowy Adgar usytuowany w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 11 600 m2 oraz dwóch nowych 10-piętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 000 m2. Wszystkie trzy budynki tworzą razem nowoczesny, dobrze wyposażony kompleks biurowy o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 39 000 m2 zapewniający warunki sprzyjające efektywnej pracy. Firma Adgar posiada w swoim portfolio także budynek biurowy Adgar Business Centre II znajdujący się przy ulicy Konstruktorskiej w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie, o powierzchni najmu wynoszącej 7 800 m2.

 

Najwyższej jakości budynki biurowe Adgar to doskonała lokalizacja do prowadzenia biznesu, oferująca wartość dodaną dla najemców. Mogą oni korzystać z nowoczesnego i doskonale wyposażonego Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza mieszczącego około 300 osób, centrum sportowo-rekreacyjnego Calypso Fitness Club z odnową biologiczną, siłownią, basenem, salami fitness, spa i kortami do gry w squasha, restauracji, kawiarni oraz centralnej serwerowni o najwyższym standardzie bezpieczeństwa. Ponadto kompleks jest wyposażony w dwa niezależne źródła zasilania i generatory prądu, co zapewnia możliwość pracy w przypadku awarii sieci miejskiej oraz system klimatyzacji z kontrolą wilgotności. W budynkach Adgar Plaza zainstalowano także zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń. Oferowane są również usługi bazujące na systemie telefonii IP (telefony IP, internet, WiFi).

 

Czytaj również: Kto może inwestować na rynku nieruchomości?


Kompleks budynków biurowych Adgar jest położony w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji biurowych w Warszawie, mimo to najemcy i ich goście nie mają kłopotu
z parkowaniem. Oprócz 630 miejsc postojowych dostępnych w trzypoziomowym parkingu podziemnym, dodatkowo w pobliżu kompleksu wybudowano osobny wielopoziomowy garaż naziemny, który może pomieścić 237 samochodów. W celu kontroli dostępu do nowoczesnego parkingu podziemnego zastosowano system identyfikacji tablic rejestracyjnych samochodów, którym najemcy mogą zarządzać za pośrednictwem strony www.adgar.pl.

 

Kompleks biurowy Adgar zlokalizowany jest w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie, gdzie znajdują się siedziby wielu renomowanych polskich i międzynarodowych firm. Dogodna lokalizacja kompleksu na Mokotowie, przy ul. Postępu, w pobliżu Galerii Mokotów, zapewnia szybki dojazd z Adgar do międzynarodowego Portu Lotniczego  im. Fryderyka Chopina (8 minut), centrum miasta (15 minut) oraz gwarantuje łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Adgar Postępu Sp. z o.o., inwestor i deweloper obiektu, jest spółką córką Adgar Investments & Development Ltd., znanej i renomowanej międzynarodowej firmy działającej na rynkach nieruchomości, między innymi w Izraelu, Kanadzie, Belgii oraz Polsce.

 

2012-03-15
Źródło: Questia PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19267 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 92

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >