Nowoczesny i minimalistyczny zlewozmywak

Nowoczesny i minimalistyczny zlewozmywak

Nowoczesne aranżacje wnętrz odznaczają się prostotą, geometrycznymi formami i ponadczasową kolorystyką. Minimalistyczna bryła nowego zlewozmywaka Vero N – 100 z oferty firmy CCI Sp. z o.o. pozwala na swobodę aranżacji w kuchni, bowiem pasuje zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych.

 

Minimum formy – maksimum możliwości

Wybierając zlew jednokomorowy, kierujemy się zwykle oszczędnością - zyskujemy przestrzeń roboczą w postaci blatu, bądź posiadamy zmywarkę i nie potrzebujemy dużego zlewu, wyposażonego w dwie komory. Zlewozmywak jednokomorowy może być wygodny, przestronny i praktyczny. Wszystkie te cechy posiada zlewozmywak Vero N – 100 od firmy CCI sp. z o.o.  Prosta, geometryczna forma zlewozmywaka Vero N – 100 marki SCHOCK świetnie wpisuje się w każdą stylistykę kuchni. Podkreśli nowoczesne, minimalistyczne wnętrze, natomiast w otoczeniu dekoracyjnej, pełnej przepychu aranżacji – będzie stanowić niebanalny kontrast, który nada całej przestrzeni odrobinę eklektycznego smaku.

 

Czytaj również: Z jakiego tworzywa zlewozmywak sprawdzi się najlepiej?

 

Bogata paleta barw - aż 8 odcieni - zlewozmywaków Vero pozwala dobrać barwę harmonizującą z kolorystyką mebli, glazury bądź sprzętów AGD. Jasne kolory (Polaris, Magnolia, Avorio) będą dobrze wyglądały w otoczeniu kontrastowego, ciemnego wyposażenia, natomiast zdecydowane barwy (Stone, Carbonium czy Marone, Bronze) zrównoważą delikatne odcienie blatów. Grafitowe odcienie (Magma i Lucida) wpasują się w nowoczesne, metaliczne aranżacje.

 

Vero N – 100 prostą formą kontrastuje dekoracyjne aranżacje, fot. CCI Sp. z o.o.

Kompozycja pełna klasy od CCI sp. z o.o.  

Potencjał niewielkiego zlewozmywaka Vero N – 100 z oferty CCI Sp. z o.o. tkwi w możliwości idealnego dopasowania akcesoriów, kolorów i dodatków. Do zlewozmywaka Vero N – 100 zalecana jest bateria granitowa Nimbus 523120 z oferty CCI sp. z o. o., która tworzy z nim harmonijny duet dzięki możliwości wyboru jednego z kolorów, z tej samej palety barw. Możemy także zadbać o efektywne wykorzystanie przestrzeni roboczej w kuchni i wybrać zlewozmywak Vero N – 100 z dodatkowymi akcesoriami w postaci szklanej deski oraz wkładki ze stali nierdzewnej. Deska szklana jest dopasowana rozmiarem do komory zlewozmywaka w taki sposób, by stworzyć dodatkowy blat roboczy.

 

Czytaj również: Zlewozmywak o tanecznym designie

 

Zlewozmywak Vero N – 100 efektywnie wykorzystuje przestrzeń, fot. CCI Sp. z o.o.

 

Ciekawym rozwiązaniem jest także zamontowanie oświetlenia LED w komorze zlewozmywaka Vero N – 100. Dodatkowe diody ułatwią zmywanie i umożliwią tę czynność nawet przy niewielkim oświetleniu górnym. Warto podkreślić, że na listwie zlewozmywaka przygotowanych jest 5 odwiertów na otwory do baterii, korka automatycznego, dozownika lub innych akcesoriów. Takie rozwiązanie jest nie tylko eleganckie, ale i praktyczne – umożliwia dogodne umiejscowienie akcesoriów, po prawej lub lewej stronie baterii.
Twardość granitu, gładkość jedwabiu – Cristadur®

 

Czytaj również: Zlewozmywaki ceramiczne o eleganckich dekorach

 

Zlewozmywak Vero N – 100 efektywnie wykorzystuje przestrzeń, fot. CCI Sp. z o.o.

 

Zlewozmywak Vero N – 100 z oferty CCI Sp. z o.o. jest wykonany z materiału Cristadur®, czyli kompozytu powstałego w procesie nanotechnologicznym z kwarcu oraz akrylu. Dzięki zastosowaniu technologii SCHOCK – Antibac polegającej na dodaniu jonów srebra do masy granitowej, rozwój bakterii na powierzchni zlewozmywaków Cristadur® jest zahamowany w 95%.  Dodatkowo, materiał jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne, zadrapania oraz plamy. Coraz częściej zależy nam na efektywnym gospodarowaniu czasem i przestrzenią. Jest to istotne szczególnie w kuchni, gdzie przygotowujemy posiłki, dlatego powinniśmy wybierać rozwiązania łączące w sobie ergonomię oraz praktyczność. Ze zlewozmywakiem Vero N – 100 marki SCHOCK z oferty CCI Sp. z o.o. zorganizowanie prac kuchennych stanie się przyjemnością.

Źródło: Gut PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 137

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >