Poduszka do sypialni

Poduszka do sypialni

Każdemu czasem zdarza się obudzić z bólem w okolicy karku lub pleców. Trudno wtedy wykonywać ruchy głową nawet do kilku godzin po przebudzeniu. Taki stan nie należy do przyjemności a zrzucamy go na barki niewłaściwie przyjętej pozycji podczas snu mówiąc zazwyczaj „chyba krzywo spałem”. Czytaj dalej

 

I oczywiście mamy świętą rację, bo właściwa pozycja ciała i głowy podczas snu oraz odpowiednie podparcie kręgosłupa szyjnego to gwarancja udanego wypoczynku i bezbolesnych, zdrowych poranków. Jak to osiągnąć? Przyczyną niewłaściwej pozycji głowy podczas snu jest zazwyczaj poduszka. Znane od dawien dawna poduszki wypełnione puchem lub nieco nowsze wypełnione gąbką czy włóknem syntetycznym, mimo ze uchodzą za wygodne, nie są w stanie zapewnić odpowiedniego podparcia głowy i szyi chociażby ze względu na ich tendencje do odkształcania się.

 

Czytaj również: Materac na zimę i na lato

 

Warto zainwestować więc w nowoczesne poduszki wypełnione specjalnymi piankami, które ze względu na swoje właściwości zapewniają wysoki komfort, relaks, wygodę a przede wszystkim odpowiednie podparcie kręgosłupa szyjnego. Doskonałym przykładem jest poduszka MOORE będąca nowością wprowadzoną na polski rynek przez włoskiego producenta ekskluzywnych materacy i poduszek – firmę PerDormire. Produkt jest skierowany do osób, które cenią sobie prawdziwie wygodny, odprężający a przede wszystkim zdrowy sen. Poduszka Moore zapewnia wyjątkowy komfort.

 

 

Wykonano ją z innowacyjnej, wiskoelastycznej pianki Mindfoam, zwanej też leniwą pianką. Dzięki zastosowaniu tego materiału poduszka dostosowuje się do kształtu głowy i karku nie powodując nacisku zwrotnego. Dzięki temu podpiera je w optymalny sposób , poprawiając krążenie i zapewniając relaks dla mięśni. Jest antyalergiczna i ogranicza rozwój roztoczy. Dzięki wypełnieniu najwyższej jakości pianką Mindfoam poduszka nie odkształca się i zawsze wraca do swojej pierwotnej formy.

Źródło: PR Solution / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18327 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 115

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >