Szafy do zabudowy Komandor - wiosna w naszym domu

Szafy do zabudowy Komandor - wiosna w naszym domu

Czas zimowej aury za nami. Wraz z nadejściem wiosny, świat budzi się do życia, a nas rozpiera energia. Warto ją wykorzystać i już teraz zaplanować prawdziwie wiosenne porządki

Wiosna w korytarzu
Nie łatwo tu o porządek, zwłaszcza jeśli jest on długi i wąski, ma niezagospodarowaną wnękę lub „graciarnię” pod schodami. System zabudowy Komandor to najprostszy sposób by ukryć takie typowe niedociągnięcia w architekturze wnętrz. Dzięki walorom estetycznym wypełnienia drzwi, dobranych do wystroju pomieszczenia, nadaje całości właściwy charakter. Zabudowy z drzwiami przesuwanymi pasują do każdego pomieszczenia – małych kawalerek, dużych mieszkań czy przestronnych domów.


Szafy projektowane na wymiar pozwalają maksymalnie wykorzystać posiadaną powierzchnię i objętość, gdyż łatwiej je dopasować do indywidualnych potrzeb, mieszczą więcej rzeczy, a uporządkowana przestrzeń mieszkania wydaje się przestronniejsza. Przykładem jest system drzwi ze skosem, umożliwiający zagospodarowanie przestrzeni pod schodami. Dzięki rozwiązaniom Komandor można zabudować niemalże wszystkie skomplikowane i trudne do zagospodarowania przestrzenie, a ich wnętrza zaprojektować według własnych potrzeb. Każda rzecz może mieć przypisane swoje miejsce: wygodny schowek na sprzęt do sprzątania, miejsce na płaszcze (zimowe i wiosenne), półki i szafki na uporządkowane obuwie zimowe i letnie, szufladki na krawaty i paski, powierzchnie na koszule czy wieszaki na spodnie. Przy rozplanowaniu, co i gdzie chcemy przechowywać, warto skorzystać z rozwiązań technicznych takich, jak wysuwane półki, wieszaki, szuflady pionowe czy pantografy.


Systemem, który idealnie nadaje się do zabudowy małych wnęk jest system aluminiowy Topaz – przesuwny i uchylny. System ten posiada wąskie profile aluminiowe, z których można wykonać zarówno drzwi do szafek kuchennych jak również drzwiczki do szafek wolnostojących, zachowując ten sam styl w mieszkaniu.

Porządek na półce
Wiele ciekawych propozycji rozwiązań przedstawiają również systemy Rurowy i Kolumnowy, które powstały z przeznaczeniem do wykorzystania przy zabudowach wnętrz i garderób. System Rurowy Komandor – rurka chromowana o średnicy 25 mm, która jest głównym elementem konstrukcyjnym systemu oraz odpowiednio zaprojektowane elementy złączne Komandor w kolorze metalowo-srebrnym pozwalają na montaż do każdego rodzaju pomieszczeń. Elementy złączne Komandor pozwalają na łączenie rurek w pionie i poziomie oraz na mocowanie do nich półek szklanych o grubości 6 i 8 mm, półek z płyty do 28 mm, szafek lub drążka ubraniowego. Rurka o długości 3 m oraz stopki regulacyjne pozwalają na montaż w układzie sufit-podłoga do większości mieszkań. System jest łatwy do montażu i do demontażu, np. podczas przeprowadzki lub chęci przeniesienia go do drugiego pomieszczenia.

System Kolumnowy Komandor – w kolorze anoda naturalna został zaprojektowany w oparciu o najnowsze trendy światowego wzornictwa aluminiowego. Jest to system zabudowy przeznaczony do każdego rodzaju pomieszczeń. Dzięki niemu można zaaranżować wnętrze na dwa sposoby: o lekkim wyglądzie typu „light” i solidnej konstrukcji typu „heavy”. Podobnie, jak w przypadku systemu rurowego ma wiele opcji łatwego montażu i demontażu.
Źródło: Kuźnia PR Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 96

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >