Aranżacje łazienek z konglomeratem kwarcowym

Aranżacje łazienek z konglomeratem kwarcowym

Gorąca kąpiel przy delikatnym świetle świec i zapachu aromatycznych olejków to coś o czym marzymy po ciężkim tygodniu. Łazienka nie musi być miejscem wyłącznie funkcjonalnym. Dziś może być także naszym domowym SPA, gdzie możemy odpocząć i cieszyć się odprężającymi zabiegami. Nastrojowe wnętrze uzyskamy dzięki eleganckim wzorom konglomeratu kwarcytowego i dobrze dobranym elementom dekoracyjnym. Czytaj dalej

 

Klasyczny pokój kąpielowy

Elegancja klasycznego salonu kąpielowego to dość częsty motyw wybierany przede wszystkich dla większych łazienek. Wolnostojąca wanna, białe dekoracje współgrają ze ścianami w ciemnych odcieniach, a także z blatami z konglomeratu kwarcytowego TechniStone®.

 

Aranżacje łazienek z konglomeratem kwarcowymFot. TechniStone® Noble Athos Brown

 

Nieodzownym elementem klasycznej łazienki jest także duże lustro w ramie oraz toaletka z prostymi szafkami i stylowym blatem. W tego typu wnętrzu idealnie zaprezentują się blaty z konglomeratu kwarcytowego TechniStone® Noble Imprial Grey oraz Noble Athos Brown. Nie możemy zapomnieć o stylowym krześle i wyszukanych dekoracjach.

 

Czytaj również: Klasycznie urządzona łazienka wcale nie musi być niemodna

 

A room with a large mirror

Description automatically generated

Fot. TechniStone® Noble Imperial Grey

 

W zgodzie z naturą

Konglomerat kwarcytowy TechniStone® Calacatta to niezwykle efektowna propozycja do wystroju nawiązującego do natury. W połączeniu z drewnianymi elementami oraz dekoracją w postaci roślin doniczkowych stworzymy naturalne centrum relaksu i wyciszenia. W pomieszczeniach o dużej wilgotności świetnie sprawdzą się takie gatunki jak fikus, bambus, ale także wszelkie pnącza i paprocie.

 

Aranżacje łazienek z konglomeratem kwarcowymFot. TechniStone® Calacatta

 

Konglomerat kwarcytowy TechniStone® to materiał, który możemy wykorzystać nie tylko jako blat, ale także jako płyty ścienne oraz podłogowe. Niezwykła odporność na zabrudzenia oraz wilgoć sprawiają, że idealnie nadaje się do wykorzystania w łazienkach. Ponadto, niezwykle elegancki wzór Calacatta idealnie wprowadzi w relaksacyjny nastrój domowego SPA.

 

Czytaj również: Postindustrialna, geometryczna elegancja w łazience

 

Aranżacje łazienek z konglomeratem kwarcowym


Źródło: Fejm PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17748 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 151

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >