Innowacyjne akcesoria do łazienki. Nowa odsłona mydelniczki.

Innowacyjne akcesoria do łazienki. Nowa odsłona mydelniczki.

Soap’n Roll, oryginalna mydelniczka z oferty firmy Coram Poland, to znakomity prezent na każdą okazję. Najbliższą może być na przykład Światowy Dzień Mycia Rąk, obchodzony 15 października.


Szerzenie wiedzy na temat znaczenia mycia rąk jako profilaktyki wielu chorób, w tym m.in. grypy, chorób układu pokarmowego i oddechowego, jest  naczelnym zadaniem Światowego Dnia Mycia Rąk. Po raz trzeci, także w Polsce, będzie on obchodzony 15 października.

 

Rolą akcji organizowanych w tym dniu przez różne instytucje związane ze zdrowiem publicznym, jest nie tylko uświadamianie potrzeby mycia rąk, ale także edukacja na temat właściwego sposobu ich mycia. Ręce będą czyste tylko wtedy, gdy zostaną umyte wodą z mydłem. Akcent postawiony jest właśnie na mydło, ponieważ spłukanie rąk samą wodą nie wystarczy, zwłaszcza  po wyjściu z toalety, czy przed jedzeniem. Tylko woda z mydłem skutecznie usunie ze skóry brud i bakterie.

 

Czyste ręce = zdrowie. A więc mydło w dłoń! Tym bardziej że tradycyjna forma mydła, czyli kostka, ma teraz alternatywę w postaci Soap’n Roll. Ten niewielki krążek wypełniony mydłem w płynie znakomicie zastąpi klasyczną kostkę toaletową. A przy tym zawsze będzie świetnie wyglądał na umywalce,  nigdy nie rozmięknie i nie pozostawi po sobie nieestetycznych osadów.

 

Używanie Soap’n Roll jest niezwykle proste – wystarczy napełnić pojemnik ulubionym mydłem w płynie (90 ml) i zakręcić korek. Potem należy dozownik używać w taki sam sposób jak tradycyjne mydło w kostce, czyli mydlić nim ręce. Trzy kuleczki na spodniej stronie mydelniczki pod wpływem nacisku wywołanego obracaniem przedmiotu w rękach będą precyzyjnie dozowały mydło, a także przyjemnie masowały wewnętrzną powierzchnię dłoni. Po użyciu wystarczy spłukać mydelniczkę, i idealnie czystą odłożyć do ponownego użycia.

 

Soap’n Roll wykonany jest z lekkiego, wytrzymałego tworzywa ABS i stali nierdzewnej. Oferowany jest w 3 liniach kolorystycznych: klasycznej (mydelniczki jednobarwne), prezentowej/podróżnej (wersje dwukolorowe i chromowane) oraz dziecięcej (w żółtym kolorze ze specjalnym wcięciem, które układa się w uśmiechniętą buźkę). Na zamówienie oferowane są także kolory i zestawienia specjalne, m.in. fuksja czy błękitny. Wersja prezentowa/podróżna dostępna jest  ze specjalnym eleganckim opakowaniem, które umożliwia łatwy transport.

 

Niewielki gabarytami Soap’n roll jest wielki pomysłem – w 2008 roku nagrodzony został złotym medalem na Międzynarodowych Targach Wynalazków w Genewie. Produkt jest chroniony patentem. W Polsce Soap’n Roll dostępny jest w sieci sklepów Leroy Merlin.
 
Więcej informacji na temat mydelniczki Soap’n Roll można znaleźć na stronie internetowej firmy Coram Poland  www.coram.pl

 

 

Źródło: Synergia PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Remont łazienki Liczba postów: 196 Grupa: Ciekawe pom... Z jednej strony nie ma co oszczędzać, a z drugiej nie trzeba też wydawać obłędnie dużych pieniędzy. Liczy się zdrowy rozsądek.
  • zmywarka dla 2 osób? Liczba postów: 189 Grupa: Porady i op... Bo pewnie to nie Ty zmywasz naczynia ;) Ja sobie nie wyobrażam już zycia bez zmywarki, oszczędzam mnóstwo czasu. A co do tabletek, o które wczesniej pytałam, t...
  • Szkolenie BHP Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Jeśli zatrudniacie nowych pracowników, to na pewno jest to dla Was odpowiednie rozwiązanie, aby skorzystać również z dobrego sposobu szukania takich pracowników...
  • Prezenty idealne dla każdego Liczba postów: 50 Grupa: Wnętrza Pewnie że porcelana to dobry prezent czy na ślub, czy na rocznicę, na parapetówkę czy tez inne okazje. Już kilkakrotnie kupowałem dla kogoś coś z porcelany i za...
  • Gdzie zamówić wysokokaloryczny węgiel? Liczba postów: 429 Grupa: Porady i op... No to Bordon44 trzymamy kciuki i czekamy na opinie po sezonie grzewczym jak tam się sprawdza węgiel od KGM oraz czy jeszcze będziesz zamawiał od nich opał w prz...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17323 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 270

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >