Łazienka dla całej rodziny

Łazienka dla całej rodziny

Coraz częściej łazienka pełni rolę przestronnego salonu kąpielowego dla całej rodziny. W przypadku takiej łazienki musimy skupić się przede wszystkim na jej funkcjonalności, ale nie tylko. Ważny jest również wystrój oraz atmosfera, dzięki której wszyscy domownicy będą czuli się swobodnie i komfortowo. Czytaj dalej

 

Łazienka bez wątpienia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Nie zawsze mamy możliwość zaprojektowania np. dwóch łazienek, a ograniczające nas miejsce nie pozwala na dowolną aranżację. Jednak dzięki projektom dostępnym w Domowy.pl można w łatwy sposób wybrać gotowy projekt wnętrza o odpowiednio dobranych kolorach, wyposażeniu i dodatkom, a projektanci dopasowują wybrany projekt do wnętrza Inwestora. Ważną rolę w wystroju łazienki pełnią kolory, które nie tylko tworzą nastrój, ale także mogą optycznie powiększyć lub rozjaśnić przestrzeń. W niedużym wnętrzu doskonale sprawdzą się ciepłe odcienie beżu, błękit, zieleń, a także uniwersalna biel przełamana mocnymi kolorami dodatków. Przestronny salon kąpielowy pozostawia nam więcej możliwości zarówno aranżacyjnych, jak i kolorystycznych. W takim pomieszczeniu efektownie wyglądać będzie ciemny fiolet, granat, a nawet czerń.

 

Czytaj również: Łazienkowe aranżacja w beżach

 


 

Kolorystykę płytek dopełniają dodatki w postaci akcesoriów, ręczników, a także oświetlenie czy rolety okienne. W zależności od upodobań elementy dekoracyjne mogą być w tym samym odcieniu, jaki przewodzi w całym wnętrzu lub stanowić dla niego mniejszy lub większy kontrast. Idealnie sprawdzają się połączenia bieli z granatem, czerni ze srebrem czy też odważniejsze aranżacje z użyciem czerwieni i pomarańczy. Wśród dodatków doskonałym wyborem są wiklinowe kosze, muszle oraz nie wychodzące z mody motywy marynistyczne.

 

Czytaj również: Spokój i harmonia w łazience

 


 

Gotowe projekty wnętrz, zebrane w portalu Domowy.pl to zestawy aranżacji, opatrzonych wyceną za 1 m2, z których Inwestor wybiera kolorystykę i styl, po czym projektanci dopasowują wybraną opcję do konkretnego pomieszczenia w domu. Dokumentacja projektu jest taka sama, jak w przypadku projektów indywidualnych i w pełni wystarczająca do zrealizowania aranżacji.

Źródło: Domowy.pl / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17330 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >