Minimalistyczne umywalki w łazience

Minimalistyczne umywalki w łazience

Bo piękno tkwi w prostocie! Minimalistyczna forma i purystyczny design. Taka jest nowa umywalka półblatowa Memento Villeroy & Boch. To idealna propozycja dla tych, którzy tak jak Coco Chanel hołdują zasadzie, że mniej, znaczy więcej. Czytaj dalej

 

Umywalka Memento - połączenie puryzmu i elegancji

Nowoczesna łazienka to redukcja nadmiaru. Zamiast wzorówliczy się jednolity kolor, a bogate dekoracje zastępowane sąprostym i funkcjonalnym wyposażeniem. W tym nurcieodnajdziemy kolekcję Memento. Villeroy & Boch wprowadza doniej nową umywalkę w popularnym wymiarze 55 cm,wbudowaną z przodu blatu. Jej minimalistyczny charakter jestkontynuacją idei Memento - geometrycznej, eleganckiej formy,która jest jej siłą! Prostokątny kształt i prosty design umywalki, idealnie współgra zeszlachetnym kamiennym blatem.

 

Czytaj również: Jak oszczędzać wodę?

 

 

Sztuka redukcji - Memento

Nowoczesna i elegancka - taka jest Memento, popularna linia ceramiki i mebliłazienkowych Villeroy & Boch. To proste geometryczne formy i design bez zbędnychozdób. Kolekcja ceramiki sanitarnej obejmuje dostępną w sześciu wymiarachumywalkę, bidet i wiszącą misę ustępową, w kolorach White Alpin, Star White,Edelweiss, Glossy Black oraz opcjonalnie z floralnym motywem dekoracyjnym NewGlory, umieszczanym zarówno na czarnej, jak i na białej ceramice. Linię Mementouzupełniają eleganckie meble łazienkowe wykonane z wysokiej jakości materiałów,wykończone fornirem z naturalnego dębu w jasnym odcieniu Bright Oak. W ofercieznaleźć można różnej wielkości blaty, szafki, regały i półki. Dzięki nim łazienka będzie nie tylko elegancka, ale i bardzo funkcjonalna.

 

Czytaj również: Jak oszczędzać wodę?

 

 

Lustro przyszłości: Memento z systemem +Sound

Sznytu nowoczesnej łazience doda podświetlane lustro z kolekcji Memento, dostępne w wersji z systemem +Sound. To nowatorskie rozwiązanie Villeroy & Boch pozwala cieszyć się czystymi dźwiękami w łazience, która ze względu na nagromadzenie gładkich powierzchni, ma wyjątkową akustykę. Lustro Memento z systemem +Sound w pełni ją wykorzystuje! Dźwięk wydobywa się z sześciu głośników sterowanych za pomocą urządzeń z Bluetooth np. odtwarzacza MP3, iPad’a czy iPhone’a. Lustro dostępne jest w trzech wymiarach 60, 80 i 120 cm.

 

Źródło: Konkret PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17218 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 411

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >