Na bakterie – TECEantibac

Na bakterie – TECEantibac

Każda łazienka jest szczególnie narażona na rozwój bakterii i drobnoustrojów. Utrzymanie w niej higieny i należytej czystości jest w związku z tym zadaniem niezwykle trudnym. TECE jako pierwszy producent na świecie wprowadził na rynek przycisk do spłuczki podtynkowej TECEantibac z działającymi antybakteryjnie – jonami srebra. Czytaj dalej


Niezwykłe właściwości srebra znane były już od stuleci. Wykorzystywano je chociażby do wytwarzania naczyń przeznaczonych do przechowywania żywności. Jony srebra, dzięki zdolności łączenia się z bakteriami, skutecznie hamują ważne dla nich funkcje życiowe i procesy rozmnażania. W odróżnieniu od środków czyszczących nie usuwają  jednak już powstałych zarodków bakterii, lecz niszczą je w fazie wzrostu. Poza tym, zintegrowane z materiałem płytki gwarantują trwały efekt, przez cały okres jej użytkowania.

TECEantibac można stosować w mieszkaniach prywatnych, ale także w budynkach użyteczności publicznej, w których prawdopodobieństwo kontaktu z chorobotwórczymi drobnoustrojami sięga czasami 70%. Przycisk dostępny jest zarówno w technice spłukiwania jedną jak i dwoma ilościami wody.

 

Źródło: iN PLUS Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 15821 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >