Jak podjąć dobrą decyzję wybierając baterię do umywalki?

Jak podjąć dobrą decyzję wybierając baterię do umywalki?

Jedni lubią baterie tradycyjne, czyli np. do montażu ściennego. Inni wolą nowoczesne baterie stojące, nablatowe, dopasowane do umywalek o niesztampowym designie. Wybór jest ogromny. Pomagamy znaleźć ideał. Czytaj dalej

 

 

Na początek oryginalna kompozycja w stylu marynistycznym z ładnie wyeksponowaną strefą umywalki. Trudno nie zauważyć, że w aranżacji najważniejsze są elementy kojarzące się z morzem: biało-granatowe pasy z płytek na ścianie i niebieskie paski na zasłonie prysznicowej; model żaglówki i steru, metalowe lampy. Dwa okrągłe, zawieszone na sznurach lustra przypominają bulaje na statku. 


Jak podjąć dobrą decyzję wybierając baterię do umywalki?

Bateria umywalkowa stojąca Stratos/Ferro

Czytaj również: Ekologiczne rozwiązania w nowoczesnych bateriach łazienkowych


Efektowna drewniana komoda, stylizowana na starą, o pięknie zdobionych uchwytach szuflad, wnosi wyjątkowy klimat i harmonizuje z podłogą pokrytą kaflami naśladującymi drewno. Na blacie komody umieszczono dwie duże, prostokątne umywalki. Starannie dobrane zostały do nich baterie. To stojące modele z serii Stratos o atrakcyjnej linii wzorniczej – posiadają lekko spłaszczone wylewki o ciekawej, geometrycznej formie i płaskie, ergonomiczne uchwyty. Baterie te są wyposażone w regulator ceramiczny, który gwarantuje ich trwałość. W zestawie jest metalowy korek spustowy clik-clak G5/4. Na końcu wylewki znajduje się perlator, który napowietrza strumień wody, więc gospodarujemy nią oszczędniej. Baterię pokrywa błyszcząca, chromowana powłoka.


Jak podjąć dobrą decyzję wybierając baterię do umywalki?

Bateria umywalkowa stojąca Stratos/Ferro

W kolejnej łazienkowej propozycji – w śródziemnomorskim stylu – nablatowa umywalka przypomina wielką kamienną donicę. Doskonale uzupełnia się wizualnie z wiszącą doniczką, współgra też ze ścianami o fakturze betonu. Umywalce towarzyszy bateria stojąca Veneto VerdeLine o delikatnych zaokrągleniach korpusu, płaskiej rączce i skośnie nachylonej wylewce. Nie tylko wygląd jest atutem armatury z serii Veneto VerdeLine. To modele praktyczne i ekologiczne. Zostały wyposażone w regulator ceramiczny z systemem kontroli ciepłej wody, a także w perlator. Nowoczesny system easy clean minimalizuje osadzanie się kamienia wapiennego. Z chromowaną powłoką armatury dobrze komponują się także połyskujące chromem akcesoria łazienkowe – wieszak na ręcznik Metalia czy lusterko kosmetyczne na ramieniu. 


Jak podjąć dobrą decyzję wybierając baterię do umywalki?

Bateria umywalkowa nablatowa stojąca Fiesta/Ferro

W naszym przeglądzie nie może zabraknąć efektownej baterii nablatowej. Prezentowany w białej aranżacji model Fiesta – pięknie dobrany do nablatowej umywalki w formie misy – jest ozdobą luksusowego salonu kąpielowego z wielkimi lustrami i oknami. Ta elegancka, smukła bateria ma charakterystyczny cienki, długi uchwyt i cylindryczną wylewkę. Wyposażona została w regulator ceramiczny. Lśni dzięki chromowanej powłoce. 


Jak podjąć dobrą decyzję wybierając baterię do umywalki?

Bateria umywalkowa stojąca z obrotową wylewką Algeo/Ferro

 

Czytaj również: Higienicznie i oszczędne mycie rąk - bezdotykowe baterie na czasie


Na koniec stojąca bateria umywalkowa Algeo. Dobrano ją do obszernej umywalki ustawionej na stoliku w stylu rustykalnym. Tło stanowią białe płytki w cegiełkę, białe ściany, okrągłe lustro. Łazienka znajduje się na poddaszu – jest nieduża, przytulna, z posmakiem shabby chic. Chromowana bateria posiada cechę, która wyróżnia ją spośród innych – wygodną, obrotową wylewkę. Model Algeo oczywiście wyposażony jest w regulator ceramiczny. 


Jak podjąć dobrą decyzję wybierając baterię do umywalki?

Bateria umywalkowa stojąca Veneto VerdeLine


Źródło: AFIR Biuro PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17747 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >