Aranżacja łazienki: kabiny prysznicowe Fresh marki KOŁO

Aranżacja łazienki: kabiny prysznicowe Fresh marki KOŁO

Aby móc się odświeżyć i poczuć wciąż napływający strumień wody na swojej skórze Grecy musieli tworzyć konstrukcje z drewna i rynien. Współcześnie nie musimy uciekać się do tak skomplikowanych rozwiązań. Dzięki kabinom prysznicowym Fresh marki KOŁO relaksujący prysznic możemy wziąć w każdej chwili.

Wiele lat po wprowadzeniu do użycia przez Greków natrysków, czeski rolnik Vincenz Priessnitz postanowił, jako jeden z pierwszych, wykorzystać ich niezwykłe właściwości w lecznictwie. Choć za życia Priessnitza hydroterapia nie była metodą popieraną przez lekarzy, to jednak z czasem została doceniona i rozpowszechniona. W efekcie dziś zwolennicy prysznica mogą korzystać z niego zawsze kiedy mają na to ochotę. Wystarczy wybrać odpowiednią kabinę do swojej łazienki.


 

Świeżość na co dzień
Codzienny prysznic daje poczucie relaksu i orzeźwienia na cały dzień, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej kabiny. Ciekawą propozycją są kabiny prysznicowe Fresh marki KOŁO, dostępne w dwóch kształtach i wymiarach. Przyjemność płynąca z ich użytkowania to efekt połączenia eleganckiego, trwale wykończonego wnętrza z niezwykle estetycznymi detalami.
- Dzięki dwóm wymiarom -  80x80x185 cm i 90x90x185 cm – kabina Fresh marki KOŁO z łatwością wkomponuje się w przestrzeń każdej łazienki, nawet tej najmniejszej. Natomiast wybierając między modelem półokrągłym, a kwadratowym oraz rodzajem szklenia i profili dopasujemy jej kształt i barwy do naszych potrzeb i gustu – mówi Artur Banasiak, Senior Product Manager marki KOŁO.

 

Udoskonalone rozwiązania

W kabinach Fresh marki KOŁO zastosowano szereg rozwiązań, które ułatwiają korzystanie z prysznica oraz utrzymanie kabiny w czystości. Podwójne kółka łożyskowe zwiększają stabilność drzwi, a specjalna uszczelka magnetyczna zapewnia ich szczelne domkniecie. Ponadto dzięki odpowiednio wyprofilowanym, ergonomicznym uchwytom wewnętrznym i zewnętrznym bez problemu rozsuniemy ścianki kabiny, nawet gdy mamy mokre i śliskie od mydła, czy płynu do kąpieli ręce. Natomiast odchylane i wyjmowane skrzydła drzwiowe pozwalają na czyszczenie tych miejsc kabiny, do których zazwyczaj mamy utrudniony dostęp, przez co gromadzą się w nich bakterie i zanieczyszczenia.

 

Prosta linia konstrukcji kabin Fresh marki KOŁO idealnie wkomponuje się w aranżacje utrzymane w niemal każdym stylu, tworząc przy tym właściwy klimat w łazience. Dzięki temu możemy w domowym zaciszu korzystać z nieocenionych właściwości prysznica, już dawno odkrytych przez Vincenza Priessnitza.
Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18815 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 263

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >