Czerń i biel czyli baterie łazienkowe Vegane

Czerń i biel czyli baterie łazienkowe Vegane

Valvex, polski producent armatury instalacyjnej i sanitarnej, zaprezentował nową wersję kolorystyczną znanej linii baterii Vegane - kolekcję Bianco e Nero. Kolory kolekcji – biel i czerń – nawiązują do aktualnych trendów obowiązujących w sezonie wiosna-lato 2010.


Najnowsza kolekcja Vegane Bianco e Nero firmy Valvex to seria baterii łazienkowych
i kuchennych w kolorze bieli i czerni. „Delikatna, płynna linia baterii oraz satynowe wykończenie w czerni, powoduje, że armatura ta odbierana jest raczej jako elegancka biżuteria aniżeli zwykła armatura” – oceniła kolekcję architekt wnętrz, Anna Szkiela. „Jej prosta forma, umożliwia zastosowanie nie tylko we wnętrzach stylizowanych, ale również świetnie odnajdzie się w pomieszczeniach o minimalistycznym charakterze”.
Architekci wnętrz, Agnieszka Augustynowicz oraz zespół Anna Szkiela i Marcin Pieńkowski specjalnie dla Valvex stworzyli swoje autorskie aranżacje wnętrz łazienkowych inspirowanych bielą i czernią kolekcji Vegane Bianco e Nero.

 

 

 

Seria Vegane znana jest już projektantom i konsumentom, jednak teraz nowa faktura i nowe kolory jeszcze bardziej podkreśliły proste i geometryczne kształty baterii. „Nowe powłoki potęgują wrażenie smukłości i nadają bardziej wertykalną linię armaturze, która jest czysto geometrycznym zestawieniem walców” – zauważa architekt wnętrz, Agnieszka Augustynowicz. Linia Vegane Bianco e Nero według niej „jest konsekwentną kontynuacją serii Vegane, a jednocześnie jej nowoczesną interpretacją”.

 

 

 

Biel i czerń
Biel i czerń to kolory, które są uniwersalne i ponadczasowe. Od lat są niezmiennie obecne zarówno w modzie, jak i we wnętrzach, co jakiś czas wysuwając się na pierwszy plan jako jeden z wiodących trendów. „Czerń i biel, to czyste barwy, które idealnie harmonizują z nowoczesnym wzornictwem” – podkreśla Agnieszka Augustynowicz. Biel i czerń sprawdzają się w zestawieniach klasycznych, ale także w nowoczesnych, awangardowych.

 

 

 

Swoista neutralność tych kolorów pozwala w interesujący sposób łączyć je z innymi barwami. Daje to bardzo ciekawe efekty we wnętrzach. „Biel i czerń to najbardziej klasyczne i eleganckie zestawienie kolorystyczne. Moda na kolory przychodzi i odchodzi. A ten zestaw jest ponadczasowy. Może dlatego projektanci wciąż tak chętnie po nie sięgają, ożywiając tylko akcentami w postaci innych kolorów, materiałów i wykończeń” – mówi Anna Szkiela.

 

 

Kolekcja Vegane Bianco e Nero:
• Baterie umywalkowe wysokie, kolor: biały, czarny
• Baterie umywalkowe niskie, kolor: biały, czarny
• Baterie wannowe, kolor: biały, czarny
• Baterie natryskowe, kolor: biały, czarny
• Baterie bidetowe, kolor: biały, czarny
• Baterie kuchenne z wyciąganym natryskiem, kolor: biały, czarny

 

Źródło: budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18311 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 255

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >