Czy narzędzia ogrodowe to dobry pomysł na prezent?

Czy narzędzia ogrodowe to dobry pomysł na prezent?

Czas Świąt Bożego Narodzenia to przede wszystkim jeszcze bliższe spędzanie czasu z rodziną i bliskimi nam osobami. Wręczając im prezenty, pragniemy pokazać jak bardzo są dla nas ważni. Pamiętajmy, aby każdy z nich otrzymał coś adekwatnego do jego upodobań i zainteresowań.

GARDENA pod choinkę

Każdy wie ile pracy musi włożyć ogrodnik w pielęgnację ogrodu, aby pięknie się prezentował przez cały rok. Systematyczna i niejednokrotnie ciężka praca podczas całego sezonu przynosi wiele satysfakcji, kiedy widzimy jej efekt końcowy. Już niedługo nasze zieleńce pokryje biały puch, mróz namaluje piękne kwiaty na oknach, a my rozpoczniemy intensywne poszukiwania prezentów dla naszych bliskich. Pamiętajmy o tych, dzięki którym możemy podziwiać uroki zieleni w naszym domowym zaciszu. Istnieje wiele produktów, które mogą sprawić przyjemność każdemu miłośnikowi ogrodu. GARDENA ma kilka propozycji…

„Większości z nas wybieranie odpowiedniego prezentu świątecznego kojarzy z bieganiem po sklepach i trudnymi decyzjami. Czy ten konkretny upominek będzie najwłaściwszy? Czasami najprostsze prezenty stają się tymi najlepszymi. Dla pasjonatów ogrodów marka GARDENA przygotowała kilka propozycji, które ułatwią Państwu wybór odpowiedniego podarunku” – powiedział Pan Jarosław Soboń, ekspert marki GARDENA.

 

Marka GARDENA przedstawia kilka produktów, które idealnie nadają się na gwiazdowy prezent. Cechuje je przede wszystkim:

• wysoka jakość użytych materiałów

• długi okres użytkowania i sprawdzona jakość

• innowacyjne rozwiązania

• atrakcyjna linia wzornicza

• ergonomia i funkcjonalność


Idealne prezenty pod choinkę…


GARDENA Comfort sekator ogrodowy

Wyjątkowo wygodny i ergonomiczny sekator ogrodowy z wąskimi ostrzami dla dokładniejszego cięcia winorośli, kwiatów oraz młodych, zielonych pędów. Regulowana rozwarcie rękojeści.

 

GARDENA Premium metalowy pistolet zraszający

Komfortowy model idealny do delikatnego zraszania i czyszczenia. Wykonany został z wysokiej jakości metalu i tworzywa sztucznego. Jego optymalne wywarzenia zapewnia wygodną obsługę urządzenia. Posiada bezstopniową i płynną regulację przepływu wody oraz jej strumienia od punktowego do delikatnej mżawki.

GARDENA Comfort wózek na wąż easyRoll plus

Komfortowy i wytrzymały wózek na wąż. Umożliwia zwijanie węża w pozycji stojącej, bez niewygodnego schylania się dzięki zastosowaniu specjalnej przekładni. Wąż zwija się automatycznie warstwa po warstwie, bez brudzenia rąk. Extra duże i szerokie koła zapewniają wygodne przemieszczanie zarówno po nierównościach jak po równym podłożu. Posiada praktyczny schowek do przechowywania małych elementów. Wmontowany uchwyt dla zraszacza, pistoletu zraszającego lub lany zraszającej.

 

GARDENA Premium zraszacz wahadłowy 250

Premium zraszacz wahadłowy w atrakcyjnej linii wzorniczej. Wykonany został z metalu i z tworzywa sztucznego wykończonego miękkimi elementami zapewniającymi wygodna obsługę urządzenia. Możliwość regulowania zasięgu zraszacza.

GARDENA Podkaszarka żyłkowa PowerCut 500

Lekka i poręczna podkaszarka do wygodnego podcinania długich brzegów trawnika i trudno dostępnych miejsc oraz do podcinania przerośniętych brzegów trawnika. Duży przycisk włączający zapewnia wygodna pracę. Włącznik bezpieczeństwa chroni przed przypadkowym włączeniem urządzenia. Extra długi dodatkowy regulowany uchwyt zapewnia komfort i stabilną obsługę. Dla łatwiejszego cięcia w trudno dostępnych miejscach, kąt uchwytu można dopasować.

 

 

Źródło: comepress / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18523 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 124

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >