Farby Beckers z kolekcji Fire&Ice

Farby Beckers z kolekcji Fire&Ice

Tej jesieni pokrzepi Cię szczypta Fire&Ice – najnowsza kolekcja kolorystyczna marki Beckers. Sześć ognistych i sześć lodowych kolorów jest jak pełna sprzeczności ludzka natura, jak jing i jang, dzień i noc, Słońce i Księżyc. Czytaj dalej


Przeciwieństwa się przyciągają. Różne emocje towarzyszą nam na co dzień i staramy się wybierać spośród nich te, niosące ze sobą pozytywną energię. Jesień to dobry moment, by zamiast powolnego zapadania w zimowy letarg, pójść za głosem serca i wprowadzić do wnętrz zestawione kontrastowo inspirujące barwy.

Styliści marki Beckers od lat proponują nietuzinkowe kolekcje kolorystyczne, które pobudzają wyobraźnię, nie pozostawiają odbiorców obojętnymi. Najnowsza, jesienno – zimowa, jest odwołaniem do skrajności drzemiących w ludzkim charakterze. Kolekcja Fire&Ice to propozycja dla wszystkich, którzy nie boją się eksperymentować z przeciwieństwami.

 

farby marki beckers

 

Czytaj również: Satynowe farby akrylowe gdzie i jak je najlepiej stosować?


Świat kolorów Fire to żywiołowość, pożądanie i radość życia, a klimaty Ice niosą wyciszenie, harmonię i spełnienie. Zestawienie 12 kolorów: 6 ciepłych i 6 chłodnych to modna propozycja na wyrażenie własnego ja w aranżacji wnętrz.
Energia ciepłych barw z grupy Fire to m.in. wrzosy, stylowe róże i amaranty, zaklęte w kolorach Happiness, Destiny, Fire, Fantasy, Meditation i Chance. Orzeźwiające wibracje grupy Ice z palety turkusów i zieleni odnajdziemy w barwach Light, Ice, Cloud, Fog, Rain i Sky.

Kolekcja Fire&Ice została tak dobrana, że nie ma mowy o pomyłce. Zaskakujące na pierwszy rzut oka połączenia kolorów, na płaszczyźnie ściany sprawdzą się znakomicie. Kolekcja pozwala zestawiać kolory ogniste z lodowymi lub wybrać tylko barwy z jednej grupy. Możliwości jest bardzo wiele: począwszy od zestawiania dwóch kolorów, na doborze kilku w jednym wnętrzu kończąc.

Barwy ciepłe i zimne doskonale się uzupełniają. Nie bójmy się stosować ich kontrastowo. Połączenie dwóch lub trzech zdecydowanych kolorów na ścianach sprawdza się bardzo dobrze zwłaszcza w pomieszczeniach, w których mamy meble w spokojnych kolorach. Praktyczny zakup neutralnych sprzętów domowych pozwala na wiele możliwości. Ożywianie ścian za pomocą intensywniejszych barw Fire&Ice jest dużo łatwiejsze niż coroczna wymiana umeblowania. Dzięki temu nowe aranżacje wnętrz możemy robić częściej. Ściany przestają być nijakie, a wnętrze zyskuje osobowość.

Walka żywiołów jest nieodłącznym elementem ludzkiej natury i doskonałą inspiracją dla naszej wyobraźni. Żyjmy w zgodzie ze swoim wewnętrznym Fire&Ice. Bawmy się przeciwieństwami, zestawiajmy je ze sobą, mieszajmy do woli. Zamieńmy nasze emocje na kolory i przenieśmy je do mieszkań. Stwórzmy wnętrza z charakterem – z naszym charakterem.

 

Czytaj również: Kolorystyczny zawrót głowy czyli trendy na rok 2016

 

Źródło: budnet.pl
Autor: PUBLINK/ budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18531 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >