Głowica prysznicowa - uniwersalne rozwiązanie do każdej łazienki

Głowica prysznicowa - uniwersalne rozwiązanie do każdej łazienki

Strefa natrysku to miejsce, które powinno zapewniać pełną wygodę użytkowania. Nowa głowica natryskowa z mechanizmem regulacji pozwala na idealne dostosowanie kąta wypływu wody do dowolnej przestrzeni – brodzika, minimalistycznej kabiny walk-in czy otwartego natrysku. Czytaj dalej

 

Prysznic już dawno przestał kojarzyć się z minimalistycznym wyposażeniem łazienki, które umożliwia szybką kąpiel. Producenci armatury i akcesoriów wciąż proponują nowe rozwiązania, które mają zwiększyć wygodę korzystania z natrysku, ale także zapewnić mu designerski i stylowy wygląd. Dużym zainteresowaniem cieszą się między innymi prysznice typu walk-in bez brodzika czy wręcz otwarte prysznice z minimalistyczną stałą szklaną ścianą. Z myślą o łazienkach łączących komfort i ergonomię powstała głowica natryskowa SCHELL COMFORT Flex z mechanizmem regulacji kąta nachylenia w zakresie od 12 do 32º. Pozwala to na precyzyjne dostosowanie strumienia wody do potrzeb i dostępnej przestrzeni. Rozwiązanie jest w pełni odporne na wszelkie uszkodzenia, dlatego może być swobodnie stosowane także w łazienkach publicznych – w szkołach, halach sportowych czy parkach wodnych.


Solidny design i ergonomia

Regulacja kąta strumienia wody pozwala nie tylko na swobodniejsze i wygodniejsze korzystanie z prysznica, lecz także zapobiega jej niekontrolowanemu rozpryskowi np. na ścianki kabiny. Głowica SCHELL COMFORT Flex została ponadto wyposażona w blokadę nachylenia, co pozwala zapobiec niezamierzonej zmianie ustawienia. Głowica jest przy tym w pełni odporna na czynniki mechaniczne i akty wandalizmu, dzięki solidnemu wykonaniu z wysokiej jakości chromowanego mosiądzu. Starannie przemyślana konstrukcja zapewnia łatwość czyszczenia, a dysze zostały zabezpieczone przed osadzaniem się kamienia. Rozwiązanie, w którym korpus jest lekko nachylony do dołu powstał także z myślą o higienie wody pitnej. Zapobiega to zastojowi wody w głowicy i eliminuje ryzyko rozwoju chorobotwórczych bakterii. 

 

Czytaj również: Baterie podtynkowe w łazience - funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie


Głowica prysznicowa - uniwersalne rozwiązanie do każdej łazienki


Bezproblemowa instalacja w każdej łazience

Głowica prysznicową SCHELL COMFORT Flex jest bardzo uniwersalnym rozwiązaniem. Można ją łatwo zamontować zarówno na ścianie z przyłączem wodnym, jak i na już istniejącym panelu prysznicowym marki SCHELL. Dzięki temu doskonale nadaje się zarówno do budynków nowych, jak i modernizowanych. Dla przykładu można nią zastąpić tradycyjną głowicę COMFORT 13 w panelu natryskowym LINUS DP-C-T. Ergonomiczna, dwuczęściowa konstrukcja pozwala na komfortowe mocowanie elementu, jak i regulację jego osadzenia.

 

Czytaj również: Termostatyczna deszczownica - zapewnia prysznic zawsze w idealnej temperaturze


Głowica prysznicowa - uniwersalne rozwiązanie do każdej łazienki


Źródło: Echo PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17747 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 137

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >