Gres do domu - nowy linia gresów w ofercie firmy Ceramstic pomoże w trudnym wyborze

Gres do domu - nowy linia gresów w ofercie firmy Ceramstic pomoże w trudnym wyborze

CERAMSTIC poszerzył swój asortyment o nowy produkt – gres lappato. W ofercie dostępna jest m.in. kolekcja Sahara w odcieniach beżu, czekoladowego i złotego brązu, złamanej bieli i szarości Czytaj dalej

Zalety gresu – jego wyjątkowa twardość, niska nasiąkliwość, mała ścieralność oraz odporność na działanie kwasów i zasad sprawiają, że cieszy się on nieustannym powodzeniem zarówno klientów indywidualnych, jak i na inwestycjach. Polacy polubili gres i wykorzystują go nie tylko jako okładzinę podłogową, ale coraz częściej – jako kompleksowe rozwiązanie do łazienki czy kuchni.


Zainteresowanie klientów najnowszymi trendami we wzornictwie gresu sprawia, że producenci stale poszukują nowych, atrakcyjnych rozwiązań. Dlatego też do popularnych gresów polerowanych i szkliwionych CERAMSTIC dołączył gres lappato.

Gres lappato to gres porcelanowy z powierzchnią polerowaną tarczami osadzonymi elastycznie, dającą efekt płytki z połyskiem, z nieco nierówną pofalowaną powierzchnią. Gresy wykonane w tej technologii dają ogromne możliwości wzornicze. Lappato docenili już czołowi projektanci włoscy i hiszpańscy – podczas tragów CERSAIE 2008 gres lappato królował wśród najnowszych propozycji. Teraz dostępny jest także w najnowszych kolekcjach CERAMSTIC.

Kolekcja Sahara niemalże rzuca wyzwanie naturze – ten gres idealnie odwzorowuje piaskowiec – zarówno kolorystyką, jak i pojawiającymi się na poszczególnych płytkach smugami  i przebarwieniami,charakterystycznymi dla naturalnego kamienia. Połączenie piękna piaskowca z praktycznymi zaletami gresu porcelanowego sprawia, że kolekcja daje niezliczone możliwości aranżacyjne we wnętrzach w stylu minimalistycznym i klasycznym,  a jednocześnie sprawdza się we wszystkich pomieszczeniach: w salonie, kuchni czy nawet „mokrej” łazience.

 

Płytki bazowe w formacie 30x60 cm występują w pięciu kolorach: beige, brown, gold, white i grey.Kolekcję dopełniają modułowe dekory cięte wodą oraz listwy z frezowanym motywem odciśniętych liści w formacie 15x60 cm. Płytki Sahara są rektyfikowane, co pozwala na bardzo precyzyjne ich układanie, w tym również bardzo popularną obecnie metodą bezfugową.

 

Źródło: Unlimit Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18067 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 667

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >