Idealna kompozycja rączek natryskowych

Idealna kompozycja rączek natryskowych

Niewielkie, o różnych formach i funkcjach są nie tylko dekoracyjnym zwieńczeniem natrysku, ale równocześnie jednymi z najważniejszych części każdego prysznica. Dumnie wznoszące się ponad wężem natrysku, połączone z metalowym drążkiem zaopatrzonym niejednokrotnie w dekoracyjną mydelniczkę, podkreślają indywidualny charakter i piękno całego urządzenia. Czytaj dalej

 

Zróżnicowany design słuchawek prysznicowych znajdujących się w ofercie Ferro pozwala na dobór najbardziej korzystnego rozwiązania zarówno do łazienek urządzonych w klasycznym jak i nowoczesnym stylu.

 

Czytaj również: Łazienka przystosowana dla najmłodszych domowników 

 

 

Oryginalnie i nowocześnie

Prostokątne zakończenie jednofunkcyjnej rączki Quadro o strumieniu deszcz, czy trójkątny kształt jednofunkcyjnej rączki Filo, urzekają lekkością i prostotą formy. Rączki idealnie zaprezentują się w łazienkach o minimalistycznym wystroju, w których zauważalne są motywy geometryczne w armaturze i meblach. Na szczególną uwagę w tej grupie zasługuje jednofunkcyjna rączka Seno VerdeLine, okragła i płaska zarazem, która oprócz walorów estetycznych zapewnia 50. procentową oszczędność zużycia wody – rączka o przepływie wody 7,5l na minutę zaopatrzona została w system easy clean, umożliwiający łatwe usuwanie kamienia wapiennego. 

 

 

Okrągło i klasycznie

Rączki natrysku o zaoblonej formie takie jak np. 6. funkcyjna Riva czy 3. funkcyjna Onda o strumieniach: deszcz, masaż i mieszany, wyposażona dodatkowo w system easy clean, doskonale prezentują się w łazienkach klasycznych, w których przeważają okrągłe elementy widoczne w atrakcyjnych dodatkach dekoracyjnych, akcesoriach łazienkowych czy armaturze. Prawdziwą ozdobą klasycznych łazienek będzie również dyskretnie nachylona ku kabinie prysznicowej, elegancka 3. funkcyjna rączka Casa, zaopatrzona w system easy clean,  obdarzająca użytkownika strumieniami: deszcz, masaż lub mieszany. 

 

Czytaj również: Łazienkowe dodatki z klasąZ polotem i wdziękiem

Ciekawa forma jednofunkcyjnej rączki Moderno doskonale wpisuje się w aranżację wnętrz urządzonych nowocześnie, w których przeważają rozwiązania niebanalne, widoczne zarówno w designie mebli jak i armatury oraz znajdujących się tu dekoracji. Lekko zaokrąglona linia natrysku z wyraźnie zaakcentowanym podłużnym zwieńczeniem rączki, z którego płynie strumień w postaci orzeźwiającego deszczu, z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom oryginalnych łazienkowych rozwiązań aranżacyjnych.

 

Czytaj również: Inteligentne rozwiązania w łazience

 

Zupełnie inną linię wzorniczą posiada jednofunkcyjna rączka Retro, przypominające słuchawkę telefoniczną w eleganckim stylu retro. Wyraźnie wyodrębnione z całości zwieńczenie rączki posiada okrągłą formę łagodnie przechodzącą w podłużny uchwyt o lekko zaoblonych krawędziach.

 

 

Rączki natrysku, podobnie jak armatura i akcesoria łazienkowe nadają wnętrzom indywidualnych cech, wpływając na wygląd pomieszczeń i panującą w nich atmosferę. Dlatego też przy zakupie słuchawek prysznicowych warto zwracać uwagę nie tylko na ich cechy funkcjonalne, ale także walory estetyczne.

Źródło: Afir / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18189 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 101

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >